Skocz do zawartości
preston32

Proszę o opinię na temat hostingu

Polecane posty

Darmowe hostingi zazwyczaj nie są nic warte, lepiej zainwestuj w najtańszy hosting renomowanej firmy.

 

 

ct8.pl jest lepszy niż niejeden płatny... to taka najnizsza oferta od mydevil. W chwili obecnej jest założona maksymalna liczba kont, ale co jakiś czas jest prowadzony czystka, więc wtedy można założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co tu piszesz jak wiesz lepiej xD

 

 

 

Wlasnie nie wiem dlatego pytam... Zalezy mi na rzeczowej odpowiedzi, a nie wróżbach.

Nikt z was nie zadał sobie trudu zeby przynajmniej zalozyc tam konto i rzucic okiem na phpinfo

ale pierdolic to potraficie.. zenada... to foorum jest zupelnie nieprofesjonanlne a opinie zamieszone na nim nie sa warte funta kłaków.

Edytowano przez preston32 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preston32

 

Zachowuj się, chociażby ze względu na święta. Masz 10 dni spokoju od forum, wesołych świąt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Znalazłem taki hosting: 3host3.com

Proszę o opinię czy jest on cokolwiek wart.

 

Pozdrawiam.

 

xD auto reklama ?

 

Domain Information
Domain: 3host3.com
Registrar: NameCheap Inc.
Registration Date: 2017-10-31
Expiration Date: 2018-10-31
Updated Date: 2017-10-31
Status: clientTransferProhibited
Name Servers:
dns1.registrar-servers.com

dns2.registrar-servers.com

Registrant Contact
Name: Mateusz Jarzewski
Organization: 3host3.com
Street: Warszawa Warszawa
City: Warszawa
State: Mazowieckie
Postal Code: 81-100
Country: PL
Phone: +1.503781985
Email: 39ab18a022ffbf590ef9f08de3367cf87f1a8893@hotmail.com

 

postawiłeś to na vps xD ?

Edytowano przez dext (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CT8 to darmowy hosting. Używam go do testów stron i byłby świetny, gdyby nie przerwy w dostępie do niego. Jest to wkurzające, bo pracuje nad czymś człowiek, aż tu nagle w środku roboty serwer nie odpowiada. Najczęściej przerwy są krótkie, kilkuminutowe, ale zdarzają się kilkugodzinne. W załączniku jest obrazek ze statystkami dostępności serwera. Po 9-godzinnej przerwie postanowiłem o tym tutaj napisać. Taka mała, słodka zemsta ;-

uptime-ct8.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to darmowy hosting, przerwa może być nawet miesiąc. To jest projekt typu non profit, więc nie wiem co tak bardzo Ciebie tu nie zadowala.

Projekty non profit są utrzymywane przeważnie z własnych pieniędzy autora projektu, więc zawsze będzie to jakaś tam wersja budżetowa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, TTL napisał:

Jako, że to darmowy hosting, przerwa może być nawet miesiąc. To jest projekt typu non profit, więc nie wiem co tak bardzo Ciebie tu nie zadowala.

Projekty non profit są utrzymywane przeważnie z własnych pieniędzy autora projektu, więc zawsze będzie to jakaś tam wersja budżetowa. 

 

Masz rację TTL, to darmowy hosting, więc nie ma co robić fochów. Myślałem, że ten hosting to taka zachęta, żeby ludzie kupowali płatne hostingi, ale takie przerwy działają zniechęcająco. Mam kilka domen na płatnym hostingu u nich i działają dobrze. Przez jakiś czas jedna domena (ta najbardziej chodliwa) miała niepokojąco częste przerwy w działaniu (oczywiście nie tak częste i długie jak na darmowym CT8). Teraz się to uspokoiło, choć ruch na stronie zwiększył się. Nie wiem, może za tanie konto wykupiłem czy jak? Teraz jestem zadowolony z płatnego.

Dziś, o 8:38 dostałem maila z monitora dostępności hostingu: "It was down for 7 hours, 55 minutes and 36 seconds". Prawie 8 godzin CT8 był dla mnie niedostępny. Świetne jest to, że w nocy.

Edytowano przez webhosttalkpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×