Skocz do zawartości
Stevs

sldc.eu // Brak słów

Polecane posty

Witam otóż wczoraj kupiłem serwer VPS z sldc.eu, była późna godzina więc stwierdziłem że może aktywuje się kolejnego dnia. Dzisiaj o godzinie 17 sprawdzam czy serwer już działa lecz nadal był status : Oczekujący.

Zadzwoniłem na numer który był podany na stronie i przypuszczam że dodzwoniłem się do admina który odpowiedział mi wprost "Zajmę się tym za 20 minut", poczekałem godzine lecz problem nie został rozwiązany więc zadzwoniłem drugi raz i powiedział coś typu ~ Właśnie to naprawiam, jest problem z zasobami".

 

 

 

 

"Satysfakcja w 14 dni lub zwrot pieniędzy!"

 

Czy moge napisać do BOK'u o zwrot pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś tam VPS'a pomimo szeroko wiadomej opinii o tym "data center", czy po prostu nie czytałeś/słyszałeś żadnej opinii o nich?

 

Pewnie możesz pisać na BOK, o ile w ogóle odpowiadają... bo z tego co już się słyszało to można się wszystkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mialem tam vpsa od windowsem, przez pol roku i nie bylo tak zle jesli chodzi o bok, ale wynioslem sie z tamtad przez czeste restarty serwera matki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem ale z tego co mi wiadomo to microvps korzysta z DC OVH dla lokalizacji francuskiej więc powinno być dobrze, a o ich polskiej lokalizacji nie wiem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakich zastosowań poszukujesz serwera VPS?

Jeśli chodzi o możliwości zwrotu - to już zależy od polityki firmy.

Edytowano przez webh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×