Skocz do zawartości
januszforum

1 - monitor + laptop obraz bez-przewodowy multiekran

Polecane posty

Witam tak się zastanawiam, czy istnieje jakieś urządzenie co podaje obraz plus audio w czasie rzeczywistym, gdzie można zastosowac roszerzenie pulpitu. Chodzi tutaj o opcję przesłania sygnału na około max 5 metrów w tym samym pomieszczeniu pokoju . I tutaj chodzi o rozwiązanie by tylko i wylacznie bylo roszerzenie, nie duplikat.

Do czego mi to ?

Wpadłem na pewien pomysł, w domu mam jakiś ala monitor/tv z usb, hdmi itp i nie posiadam odbiornika tv, lecz laptop działa non stop 24/7 - tak tak nie wyłączam go ;] - w sumie po czasie zastanawiam sie po co mi on był trzeba było stacionarke kupić ? .. no ale to inna historia, i stwierdziłem by np monitor dac na ścianę i np by robił za TV - z tym ze laptop stoi w rogu pokoju na biurku, pod oknem wiec montaz monitora do sciany odpada, a ciagnac np 10 metrow przewodu hdmi tez chyba troche mija sie z celem . Czytałem troche np o chromecast , lecz tutaj chyba nie bedzie jednak to czego chce jakies dodatkowe aplikacje itp wchodza w gre, a bardziej zależy mi na tym że mam coś na pulpicie i tylko klikniciem przenosze to na dodatkowy ekran.

Dodam że aktualnie posiadam spięte dwa dodatowe ekrany do laptopa , ale to kablem wszystko na biurku "na moje potrzeby " a tutaj bym chcial dodac dadatkowy monitor z tym że na innej ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miracast lub screen mirroring - poszukaj na allegro jest tego masa, jeśli Twój smart TV nie ma tej opcji wbudowanej. Urządzenia wysyłające laptop lub telefon muszą być kompatybilne z ww technologiami. Googluj: "windows 10 miracast"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×