Skocz do zawartości
piotr_b

Nie da się dodać opinii do Rankingu? Od 2 tygodni ?

Polecane posty

Od 2 tygodni staram się dodać opinię na temat jednej z firm. Negatywną na temat Hekko. Prób ponad 10. (oczywiście konto ponad 30dni aktywne). Cały czas informacja, ze email z potwierdzeniem ma jakiś do mnie przyjść. Myślałem, że chwilowy problem - piszę do supportu. I nawet dostałem odpowiedź:

 

"pracujemy nad rozwiązaniem problemu . Mamy nadzieję, że jak najszybciej zostanie on rozwiązany . Informować Pana będziemy na bieżąco .

Administrator "

Wysłane z: kontakt@wht.pl 22 listopada.

Też tak macie? Bo sory, ale ja mam wrażenie, że to jest blokowanie napisania negatywnej opinii ... Od 2 tygodni nie mogą poradzić sobie z wysyłaniem emaili potwierdzających ? O co chodzi?

W sprawie hekko negatyw to prosta sprawa - Wpłaciłem - próbowałem uruchomić, cały czas błędy i problemy, po 3 dniach od wpłaty chciałem zrezygnować grzecznie, ale nie da się - bo jestem firmą, itp. że usługa według nich działa poprawnie. No i jestem z kasą w plecy. Oczywiście już używam innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, 5.12.2017 kupiłem u nich hosting START, wszystko przyszło mi w ciągu 5min i nawet szybko chodzi na wordpressie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam - czy teraz wszystkie opinie na temat dostawców zniknęły i nie da się ich dodać? Czy to tylko "chwilowe"?

Czyżby negatywne opinie komuś przeszkadzały ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×