Skocz do zawartości
daviooo

Serwer CSGO na vps się wyłącza

Polecane posty

Mam taki problem otóż kupiłem vps żeby się uczyć podstaw i z jakiegoś poradnika zrobiłem serwer do CSGO no wszystko działa wpisuje parametry startowe "./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount" serwer się odpala natomiast jeżeli zamknę Puttyego to serwer się wyłącza moje pytanie czy da się tak zrobić abym nie musiał mieć tej konsolki i serwer działał 24/7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz screen przed poleceniem?

 

Nie wiem jaki system, ale np. Jeśli to Debian lub Ubuntu to screena dostalowujesz poleceniem apt-get install screen.

 

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał zainstalować screen. Następnie wywołać serwer cs takim poleceniem:

screen -A -m -d -S csgo ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount

Zmienna -S odpowiada za nazwę screena. Zamiast csgo może być inna nazwa. Dzięki tej zmiennej, jeżeli mamy więcej aplikacji uruchomionych w screen nie musimy szukać po wszystkich uruchomionych screenach.

 

 

Po naciśnięciu Enter nic się nie pojawi. Aby sprawdzić czy działa aplikacja w screen wpisujemy:

screen -ls

Aby się podłączyć do konsoli uruchomionego serwera w screen to używamy polecenie:

screen -r csgo

Lub jeżeli została nadana inna nazwa dla screen to wtedy zmieniamy csgo na inną

 

 

Aby wyjść z aktywnego okna screen wykorzystujemy skrót klawiszowy:

CTRL+A a następnie CTRL+D
Edytowano przez Lejman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak wyżej napisał zainstalować screen. Następnie wywołać serwer cs takim poleceniem:

screen -A -m -d -S csgo ./srcds_run -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_active +map de_mirage +sv_setsteamaccount

Zmienna -S odpowiada za nazwę screena. Zamiast csgo może być inna nazwa. Dzięki tej zmiennej, jeżeli mamy więcej aplikacji uruchomionych w screen nie musimy szukać po wszystkich uruchomionych screenach.

 

 

Po naciśnięciu Enter nic się nie pojawi. Aby sprawdzić czy działa aplikacja w screen wpisujemy:

screen -ls

Aby się podłączyć do konsoli uruchomionego serwera w screen to używamy polecenie:

screen -r csgo

Lub jeżeli została nadana inna nazwa dla screen to wtedy zmieniamy csgo na inną

 

 

Aby wyjść z aktywnego okna screen wykorzystujemy skrót klawiszowy:

CTRL+A a następnie CTRL+D

Wybrałem system Debian 7 32bit zrobiłem tak jak pisaliście z tym screenem i jak wpisuje te komendy startowe to pokazuje mi się takie cos

post-48544-0-27772200-1510836564_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×