Skocz do zawartości

Polecane posty

O mój boże co wy ludzie odpowiadający tutaj się znacie na ts'ach to ludzka masakra xDD

do 250 wytrzyma na luzie, a jak przeciążenie będzie małe na innych serwerach to nawet i 300+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie od razu ile utrzyma, jeśli ustawi wszędzie kodek muzyczny o najwyższej jakości to ilość userów może się drastycznie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój boże co wy ludzie odpowiadający tutaj się znacie na ts'ach to ludzka masakra xDD

do 250 wytrzyma na luzie, a jak przeciążenie będzie małe na innych serwerach to nawet i 300+

Słucham?

 

To mi VPS z Aruby za 4zł na 20 osobach robił wysokie pingi...

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham?

 

To mi VPS z Aruby za 4zł na 20 osobach robił wysokie pingi...

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Ponieważ jesteś debilem, na arubie za 4 zł po 1 masz chujowe parametry a po 2 overselling po 3 lokalizacja/jakiś problem z siecią.

 

Zresztą ping na poziomie nawet 100ms-200ms nie przeszkadza zbytnio w rozmowie.

 

Co do hosteam.pl to na tych parametrach spokojnie ludzie nawet 300 osób na ts3 mieli bez problemu. I to bez większych pingow.

Edytowano przez #Gremsonkowy# (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jesteś debilem, na arubie za 4 zł po 1 masz chujowe parametry a po 2 overselling po 3 lokalizacja/jakiś problem z siecią.

 

Zresztą ping na poziomie nawet 100ms-200ms nie przeszkadza zbytnio w rozmowie.

 

Co do hosteam.pl to na tych parametrach spokojnie ludzie nawet 300 osób na ts3 mieli bez problemu. I to bez większych pingow.

 

Zachowuj się, takie obrażanie użytkowników, to raczej nie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zachowuj się, takie obrażanie użytkowników, to raczej nie na tym forum.

Jeśli ktoś porównuje hosteam do aruby to jak tu się inaczej zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aruba za 4 zł serwer postawiony free na 32 osoby działa bez problemu.a jak coś to lepiej zakupić dedyka za parę Euro i pociągnie 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym ty gadasz, dedyka pod serwer się nie kupuje. No chyba że masz firmę i zamierzasz hostować serwery za pieniądze.

Taki dedyk ci kilka tysięcy osób pociągnie nawet

ale zależy od parametrów też, dedyk mam na myśli taki za 200 złoty +

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet wiem o jakiej firmie mówisz, i co ci z tego dedyka skoro teamspeak to aplikacja ataków gimbusów, kwestia że masz 50+ osób i ludzie wchodzą atakują i reklamują swój serwer pod pretekstem "zmiany adresu" sam tak robiłem i od czasu do czasu robie ;d ten dedyk z najprostszej metody pod teamspeak'a poleci bo to nie jest serwer tcp tylko udp a to trudniej jest tak jakby ochronić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim o jakim 50+ osób mówisz?ts ma 32 userów max chyba że masz licencjędo 512 a jak masz to musisz mieć zasoby żeby dostać.

o jakich atakach ty mówisz...

 

ja nie piszę i nie reklamuję serwerów pod tsa więc skąd wiesz o jakiej firmie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...... i po co ja zaczynam temat, a nie mam ochoty się złościć ani kłócić idę spać bo brak mi nerwów na czytanie czegokolwiek głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto tu się kłóci .masz rację każdy Vps wytrzyma ts3. kto potrzebuje kilkuset użytkowników na serwerze to stać go na dedyka za 1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto tu się kłóci .masz rację każdy Vps wytrzyma ts3. kto potrzebuje kilkuset użytkowników na serwerze to stać go na dedyka za 1k

1k osób hosteam kvm pociągnie ewentualnie dedyk ovh game za około 400 zł. Halo halo gdzie ten 1000 zł?

Edytowano przez #Gremsonkowy# (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×