Skocz do zawartości
zajcev

Pomoc w doborze VPS

Polecane posty

Potrzebuję porady odnośnie doboru VPS,

w chwili obecnej korzystam z hostingu w biznes-host, aczkolwiek powoli myślę o przeprowadzce i spróbowaniu czegoś nowego.

 

Na serwerze posiadam obecnie 8 prostych stron, typowe wizytówki firmowe bez żadnego szału. Poza tym 4 strony na wordpress, również firmówki. Wszystko lekkie, bez wiekszego użycia transferu.
Łącznie jakoś 30 maili - to one są priorytetem.

Potrzebuję porady na co skupić swoją uwagę szczególnie, nie chcę też przeinwestować biorąc pod uwagę to do czego będzie to wykorzystywane. Na VPS nie planuję stawiać żadnych serwerów gier, TS, itp. itd. tylko pod strony i mail.

 

Obecnie testuję jedną z usług, głównie aby spróbować różnych rozwiązań i poznać ten temat z bliska i w przyszłości chciałbym przenieść wszystkie usługi właśnie na VPS.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś w stanie sam zająć się administracją serwerem to VPS jest świetnym rozwiązaniem. Jeżeli oczekujesz również wsparcia pod kątem zarządzania serwerem to zachęcam do wyszukania ofert pod hasłem Hosting dedykowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update, fajnie by było jakby była możliwości wyboru usługi juz z zainstalowanym i skonfigurowanymi panelem do obsługi www: DA, Plesk, lub tez darmowe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Niestety - ciężko jest coś podpowiedzieć, ponieważ regulamin na tym forum mocno tego zaczął zabraniać ;-)

 

Natomiast jeśli szukasz VPS z panelem - np. w przypadku DA możesz zdecydować się na zakup serwera z dożywotnią licencją typu internal - wówczas za jednorazową płatnością masz możliwość korzystać z DA na danym serwerze, nie zwiększa to Twojego zobowiązania miesięcznego względem firmy w kolejnych miesiącach/latach.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×