Skocz do zawartości
kacper3355

Smartfonowcy.pl

Polecane posty

,,Gigant (LG) w okresie od lipca do września stracił 331.37 mld dolarów (13% mniej niż rok temu w tym samym okresie), na co zdecydowanie wpłynęła słaba sprzedaż flagowego modelu G6."

 

,,Firma dostarczyła w tym czasie (3 miesiące) 13.7 mld smartfonów, co na rynku Korei Południowej zaowocowało wzrostem sprzedaży o 44%, a w Ameryce Północnej o 9% (względem drugiego kwartału)."

 

Jeżeli będziecie pisać takie głupoty, to ja sukcesu wam nie wróżę.

Lojalność czytelników zdobywa się dobrą treścią.

Co do szaty graficznej, strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów (u was w wierszu mieści się nawet 14 wyrazów). Co do koloru, nie znam się, dla mnie taki pudelkowy kolor jest zbyt ....pudelkowy. Ale nie wiem do jakiej grupy docelowej adresujecie stronę.

Jeśli chodzi o wersję mobilną, to jest bardzo dobrze, marginesy, odstępy między wierszami i literami dają bardzo dobra czytelność. Menu tez ok.

Edytowano przez whomanista (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Gigant (LG) w okresie od lipca do września stracił 331.37 mld dolarów (13% mniej niż rok temu w tym samym okresie), na co zdecydowanie wpłynęła słaba sprzedaż flagowego modelu G6."

 

,,Firma dostarczyła w tym czasie (3 miesiące) 13.7 mld smartfonów, co na rynku Korei Południowej zaowocowało wzrostem sprzedaży o 44%, a w Ameryce Północnej o 9% (względem drugiego kwartału)."

 

Jeżeli będziecie pisać takie głupoty, to ja sukcesu wam nie wróżę.

Lojalność czytelników zdobywa się dobrą treścią.

Co do szaty graficznej, strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów (u was w wierszu mieści się nawet 14 wyrazów). Co do koloru, nie znam się, dla mnie taki pudelkowy kolor jest zbyt ....pudelkowy. Ale nie wiem do jakiej grupy docelowej adresujecie stronę.

 

Jeśli chodzi o wersję mobilną, to jest bardzo dobrze, marginesy, odstępy między wierszami i literami dają bardzo dobra czytelność. Menu tez ok.

Dzięki za szczerą opinie. Nie trudno się domyślić, że wkradła się literówka, ale bardzo istotna. Tekst poprawiłem - mój błąd.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Postaram się odrobinę zredukować szerokość strony. Faktycznie na desktopie wygląda to za szeroko. Albo po prostu dodam sidebar.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do szaty graficznej, strona główna mogłaby bardziej ,,oddychać", mam na myśli zwiększenie przestrzeni między anonsami wpisów, natomiast kolumna z całą treścią wpisu powinna być węższa, w wierszu powinno być do 10 wyrazów

 

Wprowadziłem zmiany o których wspomniałeś. Jak znajdziesz chwile, to daj znać co sądzisz. :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chyba już zmniejszyłeś szerokość tekstu, od razu lepiej. Wygodniej się czyta.

Bardzo polecam ci przeczytanie artykułów z tego bloga http://poradnikpisania.pl

Autorka jest świetnym specjalistą i bardzo przyjemnie uczy pisać. Mam jej książki, polecam każdemu, kto chce interesująco pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×