Skocz do zawartości
GACM

KryptoPortal.pl - portal poświęcony Bitcoinowi i kryptowalutom

Polecane posty

Cześć! Chciałbym poznać Wasze opinie na temat projektu, nad którym pracowałem ostatnimi czasy.

kryptoportal-1.png

W skrócie: Portal ma być swojego rodzaju skarbnicą wiedzy z zakresu kryptowalut, bitcoina i blockchaina. Ponadto ma proponować narzędzia takie jak notowania kryptowalut, generatory portfeli bitcoin & altcoin oraz inne, przydatne w świecie technologii łańcuchów blokowych. Dodatkowo każda kryptowaluta z czasem zostanie profesjonalnie opisana, a technologia za nią stojąca zostanie jasno i banalnie przedstawiona.

Czy mógłbym Was prosić o opinie, sugestie lub propozycje? Byłbym bardzo szczęśliwy, jeżeli użytkownicy mogliby mi pomóc w naprawie niedociągnięć lub polepszeniu jakości serwisu.

Dzięki z góry.

Cześć,

Jeżeli oczekujesz na pierwsze komentarze dot. oceny Twojego projektu jak i design'u strony to pierwszy masz ode mnie... Na pierwszy rzut oka strona wydaje się przejrzysta i niech tak pozostanie... Wszystko poukładane i na Swoim miejscu. Czytelne informacje przez co nie trzeba się niczego domyślać... Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że Ci się dalej powiedzie z projektem, pozdrawiam!

Dzięki śliczne! Pozdrawiam!

Cześć,

Jeżeli oczekujesz na pierwsze komentarze dot. oceny Twojego projektu jak i design'u strony to pierwszy masz ode mnie... Na pierwszy rzut oka strona wydaje się przejrzysta i niech tak pozostanie... Wszystko poukładane i na Swoim miejscu. Czytelne informacje przez co nie trzeba się niczego domyślać... Nic dodać, nic ująć. Mam nadzieję, że Ci się dalej powiedzie z projektem, pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się