Skocz do zawartości
Ciasteczkowy

[Szukam] Posiadacza VPS/Dedyk

Polecane posty

Cześć,

Krótko i zwięźle - poszukuje kogoś kto posiada vps lub dedyka na którym postawi mój serwer Multi Theft Auto; niestety, ale jedna z osób która dotychczas stawiała nie daje od Siebie znaku dlatego też nie chce pozostawić projektu oraz całego serwera... Napracowaliśmy się nad nim dlatego też nie chce, aby to wszystko przepadło od tak Sobie... Jeżeli ktoś ma troszkę miejsca i z chęcią postawi serwer dzieląc tylko dostęp do serwera gdzie będę wgrywał Swoje skrypty oraz inne rzeczy to proszę o zgłoszenia... Jeżeli ktoś nie wie co i jak to mogę pomóc... Wystarczy, że ktoś skonfiguruje na vps lub dedyku serwer pod Multi Theft Auto... I będzie w porządku. Jeżeli ktoś ma chęci jak już pisałem wyżej to niech napiszę w prywatnej wiadomości, albo tutaj pod komentarzem. Proszę o nie pisanie zbędnych komentarzy na temat tego, że znajdę pod serwer tanie VPS, ale moje finanse są ograniczone tym, że posiadam nie małe wydatki na prywatne życie dlatego też zbawi mnie nawet kilka złotych do tego opłacając inne rzeczy, które też będą mi potrzebne... Z góry dziękuje za chęci, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile to tam je zasobów ?

 

Dane z folderów:

 

Waga folderów(9): 74,8 MB (bajtów: 78 523 059)

 

Plików w 9 folderach(razem): 869

 

Folderów w 9 folderach(razem): 211

 

Dane z folderów serwera zawierających zasoby:

 

Folder z zasobami Frakcji: 2,19 MB (bajtów: 2 300 953), 30 plików, 12 folderów

 

Folder z zasobami MySQL: 15,5 KB (bajtów: 15 965), 8 plików, 3 folderów

 

Folder z zasobami Internet: 6,98 KB (bajtów: 7 148), 2 plików, 1 folderów

 

Folder z zasobami Obiekty: 2,07 MB (bajtów: 2 177 905), 81 plików, 19 folderów

 

Folder z zasobami Organizacje: 966 KB (bajtów: 989 618), 4 plików, 2 folderów

 

Folder z zasobami Tekstury(Podmianki): 11,9 MB (bajtów: 12 537 725), 77 plików, 13 folderów

 

Folder z zasobami Prace: 7,99 MB (bajtów: 8 384 789), 50 plików, 25 folderów

 

Folder z zasobami Prace Tymczasowe: 1,03 MB (bajtów: 1 086 105), 23 plików, 8 folderów

 

Folder z zasobami Skryptów: 48,6 MB (bajtów: 51 022 851), 594 plików, 119 folderów

 

Foldery z zasobami nie wliczając obiektów, tekstur(podmianek), internetu:

 

60,8 MB (bajtów: 63 800 281), 709 plików, 175 folderów - odpowiedź na Twoje pytanie dot. ile jest zasobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale wolę jak ktoś skonfiguruję bo to nie prosta rzecz ...

 

Kupuj vpsa, a ktoś Ci go skonfiguruje.....

Przepraszam, ale tak czytam ten temat i nie mogłem sie powstrzymać...widze, że jednak najwiekszym problemem jest te 4 zł miesiecznie. Po co tracić piwo jak mozna trafić jelenia i miec za free i niczym sie nie martwic. Vpsy będą po złotówce i zawsze sie ktos znajdzie co będzie sępił...

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kupuj vpsa, a ktoś Ci go skonfiguruje.....

Przepraszam, ale tak czytam ten temat i nie mogłem sie powstrzymać...widze, że jednak najwiekszym problemem jest te 4 zł miesiecznie. Po co tracić piwo jak mozna trafić jelenia i miec za free i niczym sie nie martwic. Vpsy będą po złotówce i zawsze sie ktos znajdzie co będzie sępił...

 

Dlaczego nawiązujesz do czegoś co nie jest prawdą? :) Po prostu wolę mieć coś u kogoś, aby opiekował się stroną techniczną VPS'a ... Gdyż ja nie pojmuje funkcji jakie istnieją i mogę zabić procesy przypadkiem i serwer pójdzie ... A, jak ktoś już w tym siedzi i wie co i jak to prosta rzecz prawda? Do tego co ja zrobię z tym, że zakupię VPS'a jak nie mam umiejętności, aby zrobić zabezpieczenia... Nie rozumiem w czym problem... 4 złote mnie nie zbawi, ale po tym jak kupię nie wiadomo, czy znajdzie się uczciwy opiekun ze strony technicznej VPS dlatego też wolę kogoś na tym forum z dużym stażem, który preferuje w takie coś i ma chęci. Do tego dlaczego się udzielasz jeżeli nie nawiązujesz do tematu? Do tego był tu taki jeden co chciał postawić serwer od zaraz, ale patrząc po konwersacjach jakie z nim odbyłem kiedyś to był wielokrotny oszust na moje zasoby... Dlatego też gdy kogoś wynajmę ze strony technicznej kto siedzi w Lua oraz Multi Theft Auto to mam stu procentową kradzież zasobów... Miałem taki przypadek i nie chce wielokrotności... A, w czym problem gdy trafię nie na jelenia, ale na osobę chętną, która ma VPS i na nim wolne miejsce do tego potrafi się tym wszystkim zająć... A, gdyby nawet to bym mu płacił z ofert premium na moim serwerze i nie widzę problemu w tym co napisałeś. Tylko się ośmieszasz wypowiedzią bo jest zbędna w tym temacie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nawiązujesz do czegoś co nie jest prawdą? :) Po prostu wolę mieć coś u kogoś, aby opiekował się stroną techniczną VPS'a ... Gdyż ja nie pojmuje funkcji jakie istnieją i mogę zabić procesy przypadkiem i serwer pójdzie ... A, jak ktoś już w tym siedzi i wie co i jak to prosta rzecz prawda? Do tego co ja zrobię z tym, że zakupię VPS'a jak nie mam umiejętności, aby zrobić zabezpieczenia... Nie rozumiem w czym problem... 4 złote mnie nie zbawi, ale po tym jak kupię nie wiadomo, czy znajdzie się uczciwy opiekun ze strony technicznej VPS dlatego też wolę kogoś na tym forum z dużym stażem, który preferuje w takie coś i ma chęci. Do tego dlaczego się udzielasz jeżeli nie nawiązujesz do tematu? Do tego był tu taki jeden co chciał postawić serwer od zaraz, ale patrząc po konwersacjach jakie z nim odbyłem kiedyś to był wielokrotny oszust na moje zasoby... Dlatego też gdy kogoś wynajmę ze strony technicznej kto siedzi w Lua oraz Multi Theft Auto to mam stu procentową kradzież zasobów... Miałem taki przypadek i nie chce wielokrotności... A, w czym problem gdy trafię nie na jelenia, ale na osobę chętną, która ma VPS i na nim wolne miejsce do tego potrafi się tym wszystkim zająć... A, gdyby nawet to bym mu płacił z ofert premium na moim serwerze i nie widzę problemu w tym co napisałeś. Tylko się ośmieszasz wypowiedzią bo jest zbędna w tym temacie, pozdrawiam

 

1. Skonfigurowac vps-a pod tak durną gre to żadna filozofia, wystarczy troche chęci czyli wyplenić z siebie nygustwo i poszperac w poradnikach. Patrzac po zużywanych zasobach to chyba na Twoim serwerze i tak nic sie nie dzieje wiec mozesz sie pobawic. W razie czego kopia zapasowa pod ręką.

W sumie to nawet moze zwykly hosting mta by Ci wystarczyl....kwestia dogadania z firma hostujacą czy moga Ci pomoc w administracji.

2. Tak jak wyzej napisalem troche checi i żaden opiekun nie jest potrzebny.

3. O jakich zasobach i ich kradzieży piszesz?

4. Co do ośmieszania to sam sie nie ośmieszaj :)

 

Proszę o nie pisanie zbędnych komentarzy na temat tego, że znajdę pod serwer tanie VPS, ale moje finanse są ograniczone tym, że posiadam nie małe wydatki na prywatne życie dlatego też zbawi mnie nawet kilka złotych do tego opłacając inne rzeczy, które też będą mi potrzebne...

 

 

A, gdyby nawet to bym mu płacił z ofert premium na moim serwerze i nie widzę problemu w tym co napisałeś.

 

Jak masz jakies pytania to na pw, szkoda zasmiecac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1. Skonfigurowac vps-a pod tak durną gre to żadna filozofia, wystarczy troche chęci czyli wyplenić z siebie nygustwo i poszperac w poradnikach. Patrzac po zużywanych zasobach to chyba na Twoim serwerze i tak nic sie nie dzieje wiec mozesz sie pobawic. W razie czego kopia zapasowa pod ręką.

W sumie to nawet moze zwykly hosting mta by Ci wystarczyl....kwestia dogadania z firma hostujacą czy moga Ci pomoc w administracji.

2. Tak jak wyzej napisalem troche checi i żaden opiekun nie jest potrzebny.

3. O jakich zasobach i ich kradzieży piszesz?

4. Co do ośmieszania to sam sie nie ośmieszaj :)

 

 

Jak masz jakies pytania to na pw, szkoda zasmiecac forum

Zaśmiecasz forum Swoją sztuczną inteligencją, nie w temacie jest nawiązanie do takich osób jak Ty. Więc zbędne jest te Twoje komentowanie nie na temat. Do tego jeżeli nie wiesz ile pracy jest przy zasobach, które są aktualnie pisane i na bieżąco to nie wciskaj Swojego nosa. Proszę o nie udzielanie się w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlituje się i postawie to na swoim dedyku. Potrzebujesz dostępu do shell'a czy wystarczy tylko, że postawie i uruchomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na prawdę? nie stać cię na 4 zł miesięcznie i mieć pewność że masz to u siebie i nie stracisz tego bo komus sie odwidzi albo po prostu postanowi ze nie bedzie dalej opłacać usługi? :D

 

 

wiesz ze moles zakupic vps a potem dać to komus aby Ci skonfigurował skoro sam nie umiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×