Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radu5

Poszukuję hostingu

Polecane posty

Witam posiadam portal internetowy od ponad 5lat od początku usługę hostingu mialem w biznes-hoście i nigdy nie było problemów.

Nie jest to najlepszy rok w funkcjonowaniu moich stron, np w 2k15 miałem lepsze rezultaty. W tym roku na wiosnę zaczęły się właśnie problemy z wykorzystywaniem zasobów na moim serwerze i błędem 503.

Mam limit entry process w ilości 5. Moim zdaniem to zbyt maly. Support odpowiada jedynie że muszę przenieść się na VPS.

W związku z tym poszukuję nowej firmy z którą mógłbym podjąć współpracę.

Posiadam portal na phpfusion, witrynę firmowa, radio małe internetowe i 2-3 wizytówki. Dobrze jakby firma zajmowała się gratis przeniesieniem wszystkich plików oraz uslug.

Budżet jaki mnie i interesuje to max 100zl rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam portal internetowy od ponad 5lat od początku usługę hostingu mialem w biznes-hoście i nigdy nie było problemów.

Nie jest to najlepszy rok w funkcjonowaniu moich stron, np w 2k15 miałem lepsze rezultaty. W tym roku na wiosnę zaczęły się właśnie problemy z wykorzystywaniem zasobów na moim serwerze i błędem 503.

Mam limit entry process w ilości 5. Moim zdaniem to zbyt maly. Support odpowiada jedynie że muszę przenieść się na VPS.

W związku z tym poszukuję nowej firmy z którą mógłbym podjąć współpracę.

Posiadam portal na phpfusion, witrynę firmowa, radio małe internetowe i 2-3 wizytówki. Dobrze jakby firma zajmowała się gratis przeniesieniem wszystkich plików oraz uslug.

Budżet jaki mnie i interesuje to max 100zl rocznie.

 

Musisz poszukać pomocy gdzieś indziej, tutaj nie można już prowadzić merytorycznej rozmowy. Nie można proponować konkretnych rozwiązań firm, zabrania tego regulamin. Chyba, że jest to firma na "N". Jej regulamin nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×