Skocz do zawartości
Crazzel

Hitme vs linuxpl - a może coś innego?

Polecane posty

Witajcie!

Od paru lat posiadam hosting w firmie linuxpl - nie mam do nich żadnych zastrzeżeń! Firma na prawdę rzetelna, wysoki uptime, dobry kontakt z obsługą.

W sumie hosting mam opłacony do listopada b.r.

 

Dlaczego szukam czegoś innego?

a) Fajnie byłoby jeśli hosting posiadałby możliwość podpięcia darmowego certyfikatu SSL (let's encrypt) - a z tego co wiem HitMe posiada taką możliwość,

b) Obecnie pracuje nad rozbudowanym panelem działu z modyfikacjami do gier więc przyda się nam więcej transferu (do niedawna na swoim portalu miałem ~200 u/u dziennie, niestety gdy pozwoliłem googlowi zindeksować datę publikacji modyfikacji nasze wyniki drastycznie spadły),

c) Dobrze byłoby gdyby hosting posiadał lokalizację w PL i w miarę szybko ładował stronę (do linuxpl nie mam zastrzeżeń, ale przy większej ilości użytkowników można było zauważyć drobne opóźnienia)

d) Zależy mi na wysokim uptime i dobrym kontakcie z biurem obsługi

 

W HitMe byłby zainteresowany pakietem ciut rozbudowanym - na początek "Home" by mi wystarczył. W linuxpl korzystałem z pierwszej opcji i miejsca zaczynało brakować :)

 

Czy warto więc przesiadać się ze sprawdzonego hostingu na inny? Doradzicie coś? Utrzymanie roczne jak na tą chwile nie więcej jak 100zł :)

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! :)

Edytowano przez Crazzel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Nikt Ci nie poda żadnych ofert ponieważ zabrania tego regulamin.

Przejrzyj stare posty lub ten dział: http://www.webhostingtalk.pl/forum/39-gielda/

 

I zerknij w google za nowym forum, gdzie WOLNO podpowiadać wyrażać inne firmy swoje opinie o innych firmach hostingowych a nie tylko o poza nazwa.pl.

 

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobny ale trochę wykopany temat tego forum - TUTAJ

W ostatnim poście jest adres do listy z zestawieniem hostingów, które spełniają wymogi.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na linuxpl od trzech lat i wszystko elegancko. Ale mają ograniczenia, jeśli będziesz chciał wysyłać masowe mailingi - jeśli masz to w planach, szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dew

Osobiście polecę hosting w nazwa.pl

Pakiet ACTIVE CLOUD BIZNES spełni wszystkie Twoje wymagania za jedyne 0,99zł/miesiąc.

Certyfikatów letsencrypt niestety nie ma, ale nazwaSSL jest w świetnej cenie 0,99zł/miesiąc (certyfikat dużo lepszy od darmowego letsencrypt)

A instalacja certyfikatu w nazwa.pl jest banalna

 

Czym się różni certyfikat nazwassl od let's encrypt, poza tym że jest wystawiany przez prywatną firmę?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×