Skocz do zawartości
Kolopik

Sprzedam forum

Polecane posty

Witam, posiadam na sprzedaż forum internetowe. Ponad rok w sieci, szybko się rozwija. Forum o dość nietypowej tematyce :)

Adres podam na PW zainteresowanym.

 

Forum jest zamknięte, jest tylko odpłatna rejestracja.

Mamy prawie 1600 zarejestrowanych kont, ponad 18 tysięcy postów.

Miesięcznie odnotowałem około 8 tysięcy UU, dwa razy tyle odwiedzin.

Forum zarabia na rejestracji użytkowników, sms i przelew. Napisany skrypt pod silnik.

Koszta utrzymania nie są wielkie, bo tylko serwer www i domena. Obecnie forum waży 19GB.

Sprzedaję całość: bazę, pliki grafik, domenę z cesją i wszystko co związane z portalem.

 

 

Forum od stycznia tego roku zarobiło 234zł z sms premium i 124,5zł z przelewów.

Cena 1700zł

 

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Sprzedaję, ponieważ nie spędzam zbyt dużo czasu na forum, a przydałoby się coś nowego. Mam kilku moderaotorów, którzy zajmują się treścią. Potrzeba trochę pozycjonowania i dodania świeżości, bo od początku istnienia strony niewiele świeżości dodałem. Może ktoś będzie miał lepszy pomysł na prowadzenie strony.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli forum zarobiło niecałe 400zł w tym roku i chcesz je sprzedać za prawie 5 razy tyle?

 

Tak. Gdyby zarobiło tysiąc czy dwa to cena również byłaby wyższa, bo bez sensu byłoby sprzedawać forum za mniej niż zarobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok a możesz powiedzieć czemu nie chcesz podać nazwy forum?

 

PS. masz w stopce linki których obecnie nie można mieć w stopce i nie można niczego promować

Podam nazwę forum na PW, osobom zainteresowanym. Nie chcę niepokoić użytkowników mojego forum, poza tym jest to forum o lekkiej tematyce +18 :)

 

 

Usunąłem już stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×