Skocz do zawartości
ksk

Odnośnie tematu o sprzedaży forum .

Polecane posty

Problem z domenami jest inny: NASK publikuje spis rejestratorów domen, a ranking WHT to jest ranking domen obsługiwanych przez dnsy. Te dwa raporty będą się różniły, bo często zmieniając hosting nie występuje się o kod auth-info, bo nikomu się nie chce. Zatem rejestratorem można być, ale niekoniecznie jest się hostingodawcą. Szczególnie, że jest wiele firm hostingowych, które korzystają z rejestratorów hurtowych z którymi mają umowy, bo tak jest wygodniej i często taniej.

 

Wojtek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przeszkadza mi kompletnie wysyłanie ofert jeśli ktoś szuka jakiegoś VPSa/dedyka/cokolwiek, bo to jest zwykłe przedstawianie własnej oferty.

Od przedstawiania ofert powinien być dział oferty z przypięta i w razie potrzeby aktualizowaną ofertą.

 

Na dzień dzisiejszy, co mam nadzieje się zmieni, po kolejnym takim samy pytaniu typu szukam taniego hostingu baalala jest wysyp tych samych oferentów - bez sensu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dane są z raportu NASK tyle, że w rankingu jest wyraźnie napisane:

 

Ranking ten nie jest rankingiem ilości rejestrowanych domen przez operatorów publikowany przez NASK

 

 

Punkt ten dotyczy każdego oprócz lidera rankingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samym faktem, że nie ma co gadać i ucinane są dyskusje jest to, że poprzedni temat został zamknięty po tym śmiesznym oświadczeniu :P.

 

 

Otóż to. Brak wcześniejszych informacji o przejęciu forum, a jak zaczął się na forum rumor, to jedyną odpowiedzią jest oświadczenie ucinające wątek. Tak się dyskusji nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

opinie na temat o12 (którego właścicielem jest nazwa.pl) - zostały usunięte w 100% - http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/183-o12-pl/zobacz_opinie/29771/ - dzisiaj dopiero nowa negatywna opinia hehe :)

 

Podobno nowy właściciel jak sam stwierdził - ma większe doświadczenie w biznesie i zarządzaniu niż poprzedni właściciel WHT - szkoda ,że tego nie widać po działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opinie na temat o12 (którego właścicielem jest nazwa.pl) - zostały usunięte w 100% - http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/183-o12-pl/zobacz_opinie/29771/ - dzisiaj dopiero nowa negatywna opinia hehe :)

 

Podobno nowy właściciel jak sam stwierdził - ma większe doświadczenie w biznesie i zarządzaniu niż poprzedni właściciel WHT - szkoda ,że tego nie widać po działaniach.

To akurat ocenią wyniki finansowe. Dla jakości tego forum wpływ będzie negatywny, ale dla nazwa.pl może być inny. Ja już nie mam złudzeń, w biznesie sprawdzają się rzeczy które wydają się złe. Chcieli zaorać WHT, widać taki mają plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Jasne wynik finansowy może świadczy o tym kto jest dobrym bizmesmenem, ale trzeba wziąć pod uwagę przy jak dużej inwestycji i posiadanych środkach ? :)

 

Po za tym chodziło mi o WHT bardziej niż o nazwe :) ... znając życie WHT umrze śmiercią naturalną (co już powoli i tak się działo), userzy będą dalej smarować negatywne opinie o nazwie bo rzeczywistości się nie przeskoczy (a może nawet jeszcze bardziej gorliwie po tym jak zauważą ,że ich wcześniejsze wypowiedzi zostały usunięte), a "wartościowi" użytkownicy przejdą gdzieś indziej (zresztą już to zrobili) gdzie będą wszystkim wybijać nazwa.pl z głowy - nie wiem czy to był dobry pomysł i zabieg PR'owy... nie wystarczyło zostawić WHT tak jak było tylko zamieścić reklamy / bannery ?, polepszyć jakośc usług aby pojawiło się więcej pozytywnych opinii? . Pierwsze artykuły na portalach tematycznych i blogach już powstały i to w nienajlepszym świetle dla nazwa.pl (ciekawe czy nazwa.pl też będzie planowała je wykupić... :) ).

 

Dodatkowo z tego co zauważyłem, duża część userów chce usunięcia swoich postów z tego forum (sam sie nad tym zastanawiam) - wtedy nie będzie tutaj nic merytorycznego, linki z google w połowie staną się nieaktualne i bay bay. Stawianie oporu właściciela forum nie ma tutaj większego znaczenia bo w najgorszym wypadku sąd podejmie decyzje raczej i tak na korzyść użytkowników, którzy sa autorami swojego dzieła :).

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×