Skocz do zawartości
ksk

Odnośnie tematu o sprzedaży forum .

Polecane posty

Czy wy po wpisie nowego właściciela odnosicie wrażenie że zaraz wjedzie tu wielka cenzura i masowe usuwanie kont niewygodnych userów ? Wszystko po to aby było cacy dla niego i reszty firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Jeśli pytanie miało brzmieć: "czy tylko ja mam wrażenie że..."

 

To nie.

Nie tylko Ty je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wypowiedź owego Pana w moim mniemaniu powinna być poprzedzona usunięciem rankingu firm z forum. Z mojego punktu widzenia obecna sytuacja nie odzwierciedla dokładnie tego co tam napisał, jednak jakby nie patrzeć WHT długo funkcjonuje i wszyscy na tym skorzystaliśmy, więc ja osobiście (i kilka innych osób) czekamy na dalsze działania nowego właściciela i zmiany mające zajść na forum. Jeżeli w pełni zostaną pokryte napisane przez niego słowa - nie ma problemu, jeżeli nie - no cóż. Zbudujemy coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj nikogo bronić, ale webhostingtalk.com ma zabronioną "szeptankę" i jakoś działa. Swoje produkty można reklamować jedynie przez podpis i w odpowienim dziale.

Co do usunięcia negatywnych opinii i argumentowanie tego, że to na pewno kokurencja bo użytkownik się nigdy więcej nie zalogował jest niewystarczające. To mógli być klienci, którzy zostali źle obsłużeni lub świadczone usługi nie spełniały ich wymagań. Na wystawieniu opinii skończyli swoją przygodę z forum. Po prostu chcieli powiedzieć co o tym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy po wpisie nowego właściciela odnosicie wrażenie że zaraz wjedzie tu wielka cenzura i masowe usuwanie kont niewygodnych userów ? Wszystko po to aby było cacy dla niego i reszty firmy ?

 

gdzie jest ten wpis możesz pokazać, bo nie mogę odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

wielu użytkowników zastanawia się jak to możliwe że firmy które mają po kilkaset tysięcy domen jak np. nazwa.pl i home.pl mają tak słabe opinie i w dodatku jest ich tak niewiele, podczas gdy małe firmy mają 10x więcej komentarzy i same pozytywne?

Wyjaśnienie jest dość proste :)

- w/w firmy nie były specjalnie mocno aktywne na forum,

- opinie są takie jaka jakość usług, drogo i nie za specjalnie coś można silniejszego postawić,

- opinii mało gdyż janusze i korpo którzy płacą za .pl grubo ponad stówę nie znają tego forum,

- w/w są masowe, znane więc i mają dużo domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak WY, ale ja też nie dostałem na maila żadnego nowego regulaminu do zatwierdzania, w spamie nic nie ma. Może mam za młode konto, więc zostałem pomięty hehe <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

Oj tam, po co informować o zmianie.

Złamiecie regulamin to ich 'dział prawny' się skontaktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

... po co informować o zmianie.

Choćby z uwagi na zasady kulturalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Poinformować przede wszystkim powinien poprzedni właściciel iż nastąpi sprzedaż forum i zmiana właściciela i jeżeli ktoś nie akceptuje tego to może poprosić o usunięcie swojego konta i postów. Podobnie jak jest z fuzjami banków - otrzymujesz możliwość wedle prawa do odstąpienia od umowy.

Hmm, ciekawe jak się ma to do prawa... poprzedni właściciel forum sprzedał dane użytkowników udostępnione jemu bez ich zgody?!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

Choćby z uwagi na zasady kulturalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Poinformować przede wszystkim powinien poprzedni właściciel iż nastąpi sprzedaż forum i zmiana właściciela i jeżeli ktoś nie akceptuje tego to może poprosić o usunięcie swojego konta i postów. Podobnie jak jest z fuzjami banków - otrzymujesz możliwość wedle prawa do odstąpienia od umowy.

Hmm, ciekawe jak się ma to do prawa... poprzedni właściciel forum sprzedał dane użytkowników udostępnione jemu bez ich zgody?!

 

 

To wyżej to przecież żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczu

Jakaś tragedia, firma hostingowa która mnie osobiście zawiodła w przeciągu 5 lat tysiące razy wykupuje forum niezależne o tematyce hostingowej na którym udziela się opini by pokierować przyszłych klientów. Mam nadzieję że to forum umrze teraz za czasów panowania nazfapeel i pojawi się konkretna alternatywa. Baaa i jeszcze czyszczą złe opinie o swojej firmie mówiąc że to pomówienia, tragedia jakaś.

 

A sam pracując w firmie która była 5 lat ( albo i dłużej - może sobie właściciel sprawdzić ) klientem tej firmy wiem że to opinie to prawda z własnego doświadczenia.

Edytowano przez graczu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

To wyżej to przecież żart :D

Spokojnie, spokojnie. Ja Twój przekaz zrozumiałem :) Twoja myśli pozwoliła naświetlić jak powinien zachować się P. Bartek G i poddała powątpiewanie czy handel był w pełni w zgodzie z literą prawa o ochronie danych osobowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie to były te negatywne opinie o nazwa, ale jak dla mnie jest różnica między merytoryczną negatywną opinią, a opinią napisaną pod wpływem emocji "bo mi nie działa" często spowodowana właśnie tym, ze "nie działa" gdyż user coś źle robi i nie ma w tym winy firmy hostingowej. Sam z własnego doświadczenia wiem, że w " ferworze walki dymiłem" na OVH ... choć jak się okazało wina leżała jednak po mojej stronie. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro negatywne opinie pisane pod wpływem emocji dotyczą wszystkich firm to dlaczego jedynie jedna została z nich oczyszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro negatywne opinie pisane pod wpływem emocji dotyczą wszystkich firm to dlaczego jedynie jedna została z nich oczyszczona?

 

Bo firma "oficjalnie wystąpiła" o ich kasację #pdk ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samym faktem, że nie ma co gadać i ucinane są dyskusje jest to, że poprzedni temat został zamknięty po tym śmiesznym oświadczeniu :P.

 

Samo marudzenie Pana Peter na natrętną szeptankę - brzmi tak jak allegrowicz który się spina, że dostał negatywa, bo znalazł się ktoś odważny by go wystawić. Nikt negatywa bez powodu nie wystawia, a jak tak to jest tego 1%.

 

 

7sa803qxs3wy.jpg

 

 

Dodatkowo polecanie przez profesjonalistów (sporo userów tu prowadzi swoje hostingi / usługi / adminki) niektórych firm / hostingowni / serwerowni to nie natrętna szeptanka a wynik ich współpracy z tymi firmami.

 

 

Ale w sumie gratuluję, wywołaliście (nazwa.pl) dobrą gównoburzę, ruch na wht jak nigdy, linkowanie się zgadza

 

 

Edytowano przez JakubC (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Samo marudzenie Pana Peter na natrętną szeptankę -

 

 

Czuję się pośrednio wywołany do tablicy, więc tłumaczę o co chodziło konkretniej w szeptance (z mojej perspektywy). Otóż chodziło mi i posty typu "nudzi ci sie? zobacz http://xxx", "o, znalazlem bardzo fajny serwis komputeruf http://yyy" czy bezczelne linkowanie do jakichś gównostron przez użytkownikóœ z jednym postem.

 

Nie przeszkadza mi kompletnie wysyłanie ofert jeśli ktoś szuka jakiegoś VPSa/dedyka/cokolwiek, bo to jest zwykłe przedstawianie własnej oferty. To samo odnosi się do działu z ocenami stron. Logiczne jest że ludzie będą wrzucać tam jakieś reklamy, ale pisanie bezsensownych postów z linkami to jest wg mnie za wiele. Przykład? http://www.webhostingtalk.pl/topic/57297-jaka-reklama/?p=490862 proszę bardzo, co ma ten post do samego wątku?

 

albo tutaj http://www.webhostingtalk.pl/topic/56481-marketing-szeptany/?p=485409 (co prawda jako cytat, ale tez wiadomo o co chodziło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@P-e-T-e-R chciałbym zwrócić uwagę na pewną nieścisłość.

Raport https://www.dns.pl/NASK_Q2_2017_RAPORT.pdf wskazuje na:
21,78% Nazwa.pl Sp. z o.o.

20,94% Home.pl S.A.
Dokonaliście korekty ilości domen: http://top100.wht.pl dla nazwa.pl
No i ok. Dane u źródła, spoko.

Skoro jednak nazwa.pl ma 594424 domen w tym rankingu, a home.pl tylko 334282 przy jednoczesnej różnicy około 2% w raporcie który się powołujecie, to czy nie uważacie, że elementarna rzetelność nakazywałaby korektę dla wszystkich podmiotów z rankingu?

Edytowano przez pukawkapl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@P-e-T-e-R chciałbym zwrócić uwagę na pewną nieścisłość.

Raport https://www.dns.pl/NASK_Q2_2017_RAPORT.pdf wskazuje na:

21,78% Nazwa.pl Sp. z o.o.

20,94% Home.pl S.A.

Dokonaliście korekty ilości domen: http://top100.wht.pl dla nazwa.pl

No i ok. Dane u źródła, spoko.

 

Skoro jednak nazwa.pl ma 594424 domen w tym rankingu, a home.pl tylko 334282 przy jednoczesnej różnicy około 2% w raporcie który się powołujecie, to czy nie uważacie, że elementarna rzetelność nakazywałaby korektę dla wszystkich podmiotów z rankingu?

 

 

Bo przecież wszystkie inne firmy też mogą się zgłosić z danymi :-)

 

albo kupić to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×