Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek Miklewicz

Oddam lub sprzedam za grosze kilka kont

Polecane posty

Witajcie

 

Sprawa wygląda następująco. Jakieś 2 lata temu zachciało mi się OwnClouda, zakupiłem serwer dedykowany z oferty online.net, później zakupiłem sobie licencję DirectAdmin External i w zasadzie w tym miejscu zaczęła się moja przygoda, zadzwonił do mnie znajomy i zapytał czy nie przyjmę od niego kilka kont hostingowych, bo on wycofuje się z hostingu, pomyślałem sobie że czemu nie, wyszedłem z założenia, że i tak płacę za serwer... i tak mam DirectAdmina więc co za problem utrzymać kilka kont no i jeszcze zarobie ze 100 zł. Problem w tym, że nie przewidziałem jednego... że czym innym jest serwerek dla siebie i robienie tego dla siebie a czym innym robienie tego nawet dla paru klientów, doszły koszty backupów w kilku lokalizacjach bo nie chcę być zależny tylko od jenego miejsca, doszły koszty systemu billingowego itd. Reasumując - koszty miesięczne są dość duże jak na początkowo amatorski serwer pod OwnCloud i swoje www, dlatego chętnie znalazłbym nabywcę (najchętniej oczywiście za jakąś drobną opłatą ale w wypadku braku ofert skłonny jestem oddać je za darmo.

Jeśli chodzi o szczegóły to mówimy o 7 kontach, ich sumaryczna wielkość to ok 20 GB, przy czym największe konto ma ok 10 GB, jak widać to maleńkie konta i naprawdę mały serwer dlatego nie mam milionowych oczekiwań, ale cóż, może jednak ktoś byłby zainteresowany?

PS do ewentualnej sprzedaży lub oddania są tylko konta, zarówno serwer jak i licencja DirectAdmina pozostają u mnie, zostawiam sobie także kilka kont, za które nie pobieram opłat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Jeżeli chcesz je oddać za darmo to mogę je przejąć. Prosiłbym informacje na pw: ważność kont oraz jakie opłaty ponoszą klienci per konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×