Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
WielkiSzu

pCloud - prośba o opinię

Pytanie

Kilka tygodni temu Amazon postanowił znacznie podnieść ceny usługi Cloud Drive (chmura na przechowywanie danych), przez co obecnie ta usługa jest dla mnie nieopłacalna. Szukam desperacko nowego miejsca na moje pliki w znośnej cenie. Wczoraj natrafiłem na ciekawą moim zdaniem ofertę pCloud - 2TB za 250 USD (plan Lifetime - płaci się raz i usługa jest jakby na zawsze, bez dalszych kosztów).

W związku z tym chciałbym zapytać o Wasze opinie na temat tej firmy i świadczonych przez nich usług. Po założeniu darmowego konta (10GB) zauważyłem bardzo dobre prędkości uploadu/downloadu.

Amazon to pewna aczkolwiek droga opcja, natomiast pCloud kusi szybkością i dobrą ceną.


Co o tym myślicie?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

HubiC jest niewystarczający niestety - prędkości są ograniczone z góry (wysyłanie/pobieranie: 10Mbit/s), poza tym dochodzą jakieś dziwne problemy z pobieraniem wrzuconych plików. Mam też wrażenie, że OVH trochę olał tę usługę i boję się, że za chwilę musiałbym ponownie się przenosić z uwagi na zamknięcie tej usługi. Na duży plus jest tu zdecydowanie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
×