Skocz do zawartości
AdDiXx

[Zlecę] Poprawa sklepu pod counter strike

Polecane posty

Witam,

Posiadam sklep do serwerów Counter Strike 1.6 - VIPy itp.

Szukam kogoś kto poprawi mi ten sklep:

- Integracja sklepu z Przelewami i SMSami Homepay (w tymi API potwierdzające wpłate)

- Po zakupieniu usługi, nie dodaje się ona do bazy AmxBansa,

 

Jeśli chodzi o cene, to dogadamy się, weźcie tylko pod uwagę, że dla kogoś ogarniętego kwestia zrobienia tych dwóch rzeczy to jest 10 - 15 minut. :)

 

Kontakt:

PW

GG: 441 41 442

 

 

Edytowano przez AdDiXx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cene, to dogadamy się, weźcie tylko pod uwagę, że dla kogoś ogarniętego kwestia zrobienia tych dwóch rzeczy to jest 10 - 15 minut. :)

Czy to jest jakaś aluzja w stylu "zapłacę 20zł bo poświęciłeś dużo czasu by to umieć zrobić w 30 min zamiast 6 godzin więc nie należy Ci się bo to tylko 30 min"?

 

Jeśli tak to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak nie twierdzę, mam na myśli żeby nikt nie wołał sobie ceny, za którą mogę mieć taki sklep napisany od zera. ;)

Chodzi o to że znam pewne osoby, które stwierdzają że wezmą 2-3 razy więcej, tylko dlatego bo nie lubią grzebać w czyimś kodzie. :)

Zresztą co do twojej uwagi, nie potrzeba dużej wiedzy żeby zmienić 2-3 zapytania do bazy danych i napisać skrypt który sprawdza jakie IP się z nim łączy. ;)

To zlecenie to nie jest bóg wie jakie trudne, nawet osoba która zna tylko podstawy to ogarnie.

Edytowano przez AdDiXx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zresztą co do twojej uwagi, nie potrzeba dużej wiedzy żeby zmienić 2-3 zapytania do bazy danych i napisać skrypt który sprawdza jakie IP się z nim łączy. ;)

To zlecenie to nie jest bóg wie jakie trudne, nawet osoba która zna tylko podstawy to ogarnie.

 

Skoro to takie proste i tak to oceniasz to czemu sam tego po prostu nie zrobisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mam czasu na takie rzeczy, potrzebowałem tego na dzisiaj, zresztą co ciebie to obchodzi czemu tego sam nie zrobię? ;) Nie muszę ci się tłumaczyć kolego. Nie rozumiem pewnych osób na forum są to po prostu zwykłe ku*wy które nic nie wnoszą do tematu, a wszędzie pchają się i szukają do czego się można przyczepić. :)

Salut panowie, dzięki za wasze nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi!

Już znalazłem kogoś, temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponieważ nie mam czasu na takie rzeczy, potrzebowałem tego na dzisiaj, zresztą co ciebie to obchodzi czemu tego sam nie zrobię? ;) Nie muszę ci się tłumaczyć kolego. Nie rozumiem pewnych osób na forum są to po prostu zwykłe ku*wy które nic nie wnoszą do tematu, a wszędzie pchają się i szukają do czego się można przyczepić. :)

 

Ale kultury trochę, nie jesteś wśród swoich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale kultury trochę, nie jesteś wśród swoich ;-)

Nie miał 10-15 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×