Skocz do zawartości
KaRRmeleK

[dedykowany] Szukam hostingu dedykowanego

Polecane posty

Hejka,

wcześniejszy mój temat dotyczył SeoHost i jego hostingu, przeszukałem wiele wątków na WHT, trochę internetu nt. hostingów dedykowanych, taki mały research. Teraz zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze hostingu dedykowanego dla wielu stron.

 

Aktualnie mam na oku Hitme i ich hosting dedykowany VPS-DA3 który spełnia moje oczekiwania, ale może Wy macie jakieś jeszcze sugestie i lepszy wybór hostingu?

Ważne aspekty:

- Direct Admin (wsparcie Let's Encrypt) - w cenie hostingu!,

- Installatron (mogę zakupić własną licencję i podesłać firmie do aktywacji),

- ponad 100 GB przestrzeni dyskowej (ze względu na parę sklepów i stron z newsami = zdjęcia oraz backupy które i tak idą na inny serwer jednak strony mają backup początkowo na serwerze witryn - przynajmniej 2/3 dni wstecz),

- 3 GB RAM lub więcej,

- transfer powyżej 2TB lub bez limitu (tak jak w przypadku hitme),
- Możliwość zmiany wersji php dla poszczególnych domen,

- Mile widziane zaawansowane ustawienia php (chodzi mi o to: http://imgur.com/a/WoeF3),

Jeśli ktoś jest mi w stanie zaproponować taki hosting, w przybliżonej cenie do hitme to piszcie śmiało.

Oferty bezpośredni od firm hostingowych mile widziane, to w końcu one wiedzą co mają na zapleczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie pokazałeś php selector od cloud linuxa.

Podniesie on znacznie cenę hostingu dedykowanego.

Jesteś skłonny zapłacić więcej, niż początkowo zakładałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenie pokazałeś php selector od cloud linuxa.

Podniesie on znacznie cenę hostingu dedykowanego.

Jesteś skłonny zapłacić więcej, niż początkowo zakładałeś?

 

Jestem w stanie, czekam na oferty.

 

Dodam, że aktualnie mam hostingi z tymi funkcjami, jednak tylko hosting WWW, strony działają wolniej (choć są na osobnych hostingach) no i dramatyczne SLA poniżej 98,5, a nawet i niżej (w miesiącu), a klienci powoli się irytują.

 

Czas mnie nie nagli, czas na wybór do grudnia, żeby zdążyć ze wszystkim przed świętami.

Edytowano przez KaRRmeleK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

CloudLinux to jakieś 50zł miesięcznie do ceny serwera + Pewnie przejście z ovz na KVM / XEN czyli cena serwera zwiększy ci się kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na Hosting dedykowany - jest to serwer VPS z administracją po naszej stronie, panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron. Zapewniamy w standardzie wsparcie dla dwóch wersji php (7.0 oraz 5.6), w razie konieczności możemy również uruchomić więcej wersji php. Serwer jest skonfigurowany ze wsparciem dla LetsEncrypt. Dla usługi Hosting dedykowany wykonujemy kopię bezpieczeństwa z możliwością cofnięcia się do 1 miesiąca wstecz.

 

Oferta dostępna jest pod adresem:

 

https://www.statnet.pl/hosting/

 

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy na usługę, tak więc zapraszam do sprawdzenia naszego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na Hosting dedykowany - jest to serwer VPS z administracją po naszej stronie, panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron. Zapewniamy w standardzie wsparcie dla dwóch wersji php (7.0 oraz 5.6), w razie konieczności możemy również uruchomić więcej wersji php. Serwer jest skonfigurowany ze wsparciem dla LetsEncrypt. Dla usługi Hosting dedykowany wykonujemy kopię bezpieczeństwa z możliwością cofnięcia się do 1 miesiąca wstecz.

 

Oferta dostępna jest pod adresem:

 

https://www.statnet.pl/hosting/

 

Aktualnie oferujemy 10 dniowy okres testowy na usługę, tak więc zapraszam do sprawdzenia naszego rozwiązania.

 

Mogą Państwo przygotować ofertę na poziomie STD-HD-4GB-SATA, z 50GB na 100GB,150GB? Jak to cenowo wyjdzie jeżeli chce rozszerzyć miejsce na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohost.pl

Cześć, jeżeli jesteś zainteresowany to możemy Ci zaproponować konto reseller z php selectorem :)

 

W celu zaoferowania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu na pomocą maila: bok[at]sohost.pl.

 

Każdy pakiet zawiera:

  • Nielimitowany transfer
  • Lokalizacja: Polska
  • DirectAdmin PL
  • PHP 5.3/5.4/5.6/7.0/7.1
  • Certyfikat SSL (Let's Encrypt)
  • Autoinstalator popularnych CMS'ów
  • Backup co 24 godziny
  • Płatność: SMS / Przelewy24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mogą Państwo przygotować ofertę na poziomie STD-HD-4GB-SATA, z 50GB na 100GB,150GB? Jak to cenowo wyjdzie jeżeli chce rozszerzyć miejsce na serwerze?

 

Możemy rozszerzyć dysk w przypadku pakietu STD-HD-4GB-SATA. Koszt rozszerzenia dysku wynosi 10zł/mc za każde dodatkowe 25GB. Zapraszam jednak do bezpośredniego kontaktu przez maila lub naszym chat na stronie. Postaramy się przygotować coś extra.

Edytowano przez statnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×