Skocz do zawartości
PlajerMajer

PaySafeCard API

Polecane posty

Witajcie, jezeli nie ten dzial wybaczcie. Pisze na tym forum dlatego ze mysle, iz odpowiedz na pewno znajde tutaj (moze ktos z obecnych na tym forum reprezentuje jakies uslugi z przyjmowaniem PSC). Interesuje mnie od pewnego czasu przyjmowanie donejtow m.in. uzywajac PaySafeCard API. Czy jako osoba prywatna jest to mozliwe? W Internecie duzo na ten temat nie ma kiedys bylo trzeba ponoc jakos sie kontaktowac z nimi zeby udostepnili taka mozliwosc a teraz API RESTful jest dostepne od reki. Jak to jest? Trzeba jakas specjalna umowe z nimi zawrzec czy wystarczy konto mypaysafecard i zintegrowanie aplikacji z tym API?

 

Druga sprawa bardziej w swietle prawa podatkowego (oczywiscie jezeli ktos wie cos na ten temat bede niesamowicie wdzieczny). Czy kazde uzyskane donejty musze zglaszac do Urzedu Skarbowego? Srodki na koncie MyPaySafeCard sa interpretowane jako pieniandz? Czy jedynie musze opodatkowac przy wyplacie?

 

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Żeby przyjmować płatności na konto mypaysafecard to jest możliwe, że nie trzeba. Ale jeżeli chcesz przyjmować płatności i odbierać je w formie gotówki na konto to na 100% trzeba, ponieważ sam w swojej firmie podpinałem takie płatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przyjmować płatności na konto mypaysafecard to jest możliwe, że nie trzeba. Ale jeżeli chcesz przyjmować płatności i odbierać je w formie gotówki na konto to na 100% trzeba, ponieważ sam w swojej firmie podpinałem takie płatności :)

Dziekuje za odpowiedz. Nie bede sie lepiej w to PSC bawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×