Skocz do zawartości
cfirek

szukam vpn w UK do bukmacherki

Polecane posty

Witam, jak w temacie potrzebuje aby moc korzystac z bet365. Konto mam zweryfikowane w UK niestety tymczasowo jestem w Polsce i nie moge uzytkowac tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą kwestią jest to czy szukasz płatnego czy darmowego VPN'a? Drugą kwestią natomiast jest to że może cię spotkać niemiła niespodzianka gdzie wykryją że korzystasz z VPN'a i grzecznie poproszą cię żebyś go wyłączył i logował się z własnego adresu IP.

Edytowano przez Vescer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dlatego mi zalezalo na jakims tanim platnym i nie az tak bardzo popularnym aby nie wychwycili poki jestem w Polsce, czyli co najmniej 6 miesiecy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy wykryją czy nie to raczej loteria. Chyba można byłoby to obejść kupując VPS'a zlokalizowanego w UK i konfigurując chociażby proste PPTP (niby ochrona prawie żadna ale liczy się to że ukryjemy się pod innym adresem IP). A do tego VPS będzie musiał być oparty o wirtualizację XEN albo KVM.

Edytowano przez Vescer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest na 100% pewne? Nie chcialbym gdzies blokady konta i utraty kasy...Liczylem, ze po prostu zrobilbym dla siebie prywatny vpn, z ktorego tylko ja korzystalbym i stanowiloby to problem dla bukmachera, ze tak naprawde gram z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana DNS nie wystarcza (nic nie daje), przynajmniej dla mnie. Zrób to samo co kolega tutaj, jego problem prawdopodobnie rozwiązałem (już na pw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×