Skocz do zawartości
Weber

Szukam [WSPÓLNIKA] Firma Usług Hostingowych

Polecane posty

Witam,

 

Szukam wspólnika do utworzenia firmy hostingowej. Wiem, iż branża nie jest łatwa, aczkolwiek żyjemy w czasach, gdzie 99% usług/produktów stanowi konkurencje w świecie wirtualnym i realnym.

 

Z początku przedstawię swoje doświadczenie:

 

1. 2013 rok - 2017 (aktywny Webmaster) doświadczenie w projektowaniu witryn opartych na większości CMS-ach. (systemy treści, fora dyskusyjne, sklepy internetowe)

 

2. 2014 rok - własny hosting (darmowy) - założyciel grupy zarządzającej "Weber Group" mieszczącej się swego czasu pod witryną WeberHost.pl

 

3. Posiadam doświadczenie : cPanel, Direct Admin, Plesta, WHMCS, Linux (konfiguracja serwerów dedykowanych i wirtualnych VPS)

 

Myśląc poważnie, interesowałoby mnie projektowanie całkowicie nowej firmy, majac na celu utworzenie własnej palety usług, dodatków, domen, programu partnerskiego i własnego planu marketingowego.

 

Start projektu nie wymaga dużych inwestycji i uważam je za niskie jak na początek.

 

Od wspólnika, zarazem współzałożyciela projektu oczekiwałbym podstawowych umiejętności poruszania się po cPanel, Direct Admin, WHCMS, jakakolwiek styczność z konfiguracją serwerów i obsługą domen.

 

Interesują mnie spotkania na żywo w trakcie rozmów jak i realizacji, najepiej osoby z województwa Łódzkiego.

 

Kontakt ze mną:

 

GG: 38069076

e-mail: kubusar478@gmail.com

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,

 

Aczkolwiek powyższa wypowiedź nie jest tutaj na miejscu ;)

 

Doskonale rozumiem pochopnę zapalanie się "hostingiem" ze strony innych osób ktorzy nie do końca biorą poważnie owy model biznesowy, ale i też rozumiem osoby które faktycznie widzą w tym sens i realizację.

 

Porównywanie mnie z inną osobą która ma równie ten sam cel jest nie na miejscu.

 

Szukam wyłącznie osób poważnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych, a nie kolejnego dzieciaka który kupił sobie resseler i będzie działal, bo nie tak tworzy się markę, a tym samym siebie.

 

Wrzucanie ludzi do jednego worka, nie tędy droga is_wm.

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Weber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczu

No lepiej trafić nie mogliście. Jeszcze porównajcie profile na nk.pl i ślub gotowy ;)

 

Widząc te dwa posty to dosłownie to samo pomyślałem, a może to nawet ta sama osoba tylko rozdwojenie osobowości ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

 

Myśląc poważnie, interesowałoby mnie projektowanie całkowicie nowej firmy, majac na celu utworzenie własnej palety usług, dodatków, domen, programu partnerskiego i własnego planu marketingowego.

 

Start projektu nie wymaga dużych inwestycji i uważam je za niskie jak na początek.

 

 

Nawet nie wiesz jakie to są koszta.

Na sam początek jak dobrze pamiętam to do NASK trzeba wpłacić 10k, aby rejestrować domeny.

+ Musisz się pogodzić z tym, że przez kilka miesięcy będziesz tylko dokładał do biznesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Raczej przez kilka lat o ile zaraz na starcie to nie upadnie. Przez naprawdę długi okres czasu trzeba w to ładować potężne pieniądze.

Domen nie można u jakiegoś partnera NASK typu HRD żeby było taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Można (aczkolwiek HRD jest irytujące ze swoim systemem czy zmuszaniem klientów do wysyłania skanów dowodów przy authinfo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest się pakować w HRD, no chyba, że planujecie nigdy od nich nie wychodzić. Żeby wytransferować domeny na własne partnerstwo chcą, aby każdy Wasz Klient wysyłał dowód i podpisywał papierowe dokumenty.

Edytowano przez lucaspl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×