Skocz do zawartości
BuBu

Szukam pomocnika/współzałożyciel na hosting

Polecane posty

Witam szukam osoby która chciała by sid podjąć owej pracy w "branży" hostingowej miłe widznwidzne umiejętności korzystania z i hostingowych WHCMS linux. Jeżeli jesteś osobą chętna do założenia owego hostingu proszę o kontakt na gg : 57976173 bądź e-mail: konrad.zamirski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Ile płacisz? Jaki zakres obowiązków? Masz DG otwartą?

 

Kontakt przez GG daje podejrzenia ,że już spółkę akcyjną nawet ma na giełdzie a nie zwykłą DG :)

Płaci pewnie też jak w spółkach czyli w grubych tysiącach ...tymczasowo jednak brak na administratora :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ta, miljony rubli.

 

W dzisiejszych czasach kontakt na GG w takich "poważnych" sprawach wygląda naprawdę słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda słabo? Ile znam firm oferujących kontakt gg bo ludzie korzystają ł. Czyli mam rozumieć że teraz powinienem podać kontakt facebook bo przecież mamy 21 wiek. A po 2 to nie temat dyskusyjny na temat czy jest gg czy nie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie. Mamy XXI wiek a nie że autor postu ma 21 lat :P

 

Sorry, dla mnie kontakt z firmą na GG to jest ukłon w stronę klienta. Załatwianie poważnych biznesowych spraw w tej formie kontaktu osobiście uważam za nie do końca poważną. Kiedyś też byłem zwolennikiem GG i każdemu pisałem że jak coś chce to numer zna i wie gdzie uderzać. Teraz mail, tel i prywatne wiadomości. Na fejsie o d.. marynie można porozmawiać, poważne biznesowe rozmowy - raczej nie wygląda to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie. Mamy XXI wiek a nie że autor postu ma 21 lat :P

 

Sorry, dla mnie kontakt z firmą na GG to jest ukłon w stronę klienta. Załatwianie poważnych biznesowych spraw w tej formie kontaktu osobiście uważam za nie do końca poważną. Kiedyś też byłem zwolennikiem GG i każdemu pisałem że jak coś chce to numer zna i wie gdzie uderzać. Teraz mail, tel i prywatne wiadomości. Na fejsie o d.. marynie można porozmawiać, poważne biznesowe rozmowy - raczej nie wygląda to poważnie.

 

Wiem :)

Tylko nie pisze się 21 wiek tylko XXI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Rzymskich symboli jeszcze na lekcjach nie było, nie wymagaj.

 

Myślałem że po rewolucjach w systemie nauki coś się zmieniło i mam nieaktualne dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×