Skocz do zawartości
Darkfutur

KOLOKACJA NA UKRAINIE LUB W BULGARII

Polecane posty

Zakupilem 10 serwerow przeznaczonych do usług video. Znalazlem Data centre na Ukrainie oraz w Bulgarii ktore w dobrej cenie podlaczą moje serwery do sieci. Skupiam się jednak na Ukrainie ktora jest poza Unią.

Za okolo 200 euro msc kosztowac mnie bedzie miejsce 11U oraz okolo 550 euro za łacze 10Gbit lub 90 euro za 1Gbit.

Moje pytanie jest czy ktoś miał doczynienia z firmami na Ukrainie bądz w Bułgarii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 Euro za 11U ?! Trochę drogo..: ) - może nie na temat, ale zainteresowała mnie cena.

W takiej cenie, a nawet taniej mogę zaproponować całą szafę 49U.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polsce nie moge tych serwerow wstawić.

a prąd jedst już w cenie. Gwarantowane 10Gbit piszą że juz też bez limitów.

Czy te 10Gbit moze byc tak ze jest tylko np. na terenie ukrainy a w swiat już moze byc mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Czy te 10Gbit moze byc tak ze jest tylko np. na terenie ukrainy a w swiat już moze byc mniej ?

 

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn wiem ze jak tam bedzie 10Gbit to w Polsce moze byc np. 8 a w USA 5. Tylko jak to sprawdzic zanim wstawie tam sprzęt, bo nie chciałbym zeby bylo tak ze potem sie okaze ze w polsce z 10Gbit zrobi się 500Mbit

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cenę która powiedzmy sobie szczerze na warunki europejskie jest mała za U11 o ile jest dobrze wyliczony pobór prądu, zastanawia mnie jedynie cena łącza i jak będzie szło? Drugie pytanie czy pojedziesz tam sam? A jeżeli nie to ile będzie kosztowała godzina tz Remote hands? Ktoś musi to wstawić w szafę, wykonać konfigurację.

200 Euro za 11U ?! Trochę drogo..: ) - może nie na temat, ale zainteresowała mnie cena.

W takiej cenie, a nawet taniej mogę zaproponować całą szafę 49U.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

z prądem? a ile za łącze i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remote hands jeszcze nie wiem , ale zapewne grosze, instalacja darmowa. Zastanawiam sie wlanie czy tam jechac , ale chyba wyślę sprzet. Prad w cenie, a łacze do wyboru 1Gbit za 90e albo 10 Gbit za 550e. ja potrzebuje generalnie 2 Gbit. wiec chyba bede musial wziasc te 10Gbit odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy masz adres IP ich lokalizacji? Zawsze możesz sprawdzić trasę. Może to nie będzie idealnie wiarygodne ale chociaż da tobie jakiś obraz czego możesz się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 82.144.192.40

Jak to moge sprawdzic ?

 

Generalnie bedzie to tak ze caly ruch z moich serwerow z tej lokalizacji bedzie przekazywany na serwer OVH we Francji i chciałbym własnie zeby miedzy tymi lokalizacjami byl jak najwiekszy transfer.

Edytowano przez Darkfutur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie volia.com Nie chce fizycznie zeby znajdowaly sie na terenie UE i byly odizolowane od pojedynczych połączen od klientów , OVH bedzie publiczny. W razie czego też OVH zawsze moge przeniesc w inna lokalizacje w kilka minut, ze sprzetem juz tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Współpracujemy z dc.volia.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

www.panhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×