Skocz do zawartości
LuxiStudioPL

Kimsufi vs soyoustart.com dedyk pod cs go i inne

Polecane posty

Witam chciałbym zakupić na stronie kimsufi serwer dedykowany

 

pod 1. moje boty typu (mbot abot dla serwera teamspeak3 oraz music boty(sinusbot)

 

a reszte np maszyny na serwer cs:go bf2 hurtworld lub coś innego

 

i który dedyk najlepiej wygrać

 

model KS-5 czy KS-4a

 

czy wybrać hosting https://www.soyoustart.com/pl/serwery-game/ ovh gamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod music boty, mbota jak najbardziej kimsufi się nada lecz jeśli chcesz na tym serwerze postawić serwer teamspeak3 bądź gier to bierz ovh game ponieważ owa gama posiada bardzo dobra ochronę anty-ddos UDP i TCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mogę kupić ale jeszcze posiadam jedna rzecz do opłaty i po prostu wychodzi za dużo wie dla tego te 2 hostingu bo po prostu mogę jeszcze tył dać to który byście polecali z tych 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracuj trochę nad składnią bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi.

Na jednym serwerze SYS/OVH możesz postawić wszystko co chcesz, powinien dać radę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też pomyśleć nad ofertą bezpośrednio z ovh https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/game/

Trochę droższa a polska lokalizacja i jeszcze lepsza ochrona.

OVH nie wprowadziło jeszcze gamy game do Polskiej lokalizacji.

 

Z tych dwóch jedynym sensownym wyborem jest serwer OVH GAME.

 

https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/game/

 

(SoYouStart posiada gorszą ochronę anty ddos która w przypadku serwerów gier bądź teamspeak3 jest bardzo ważna)

Edytowano przez #Gremsonkowy# (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracuj trochę nad składnią bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi.

Na jednym serwerze SYS/OVH możesz postawić wszystko co chcesz, powinien dać radę.

 

Sry po prostu jestem w pracy i muszę na szybko odpisywać i czytać

I to chodzi ze tera posiadam ts i 3vps z botami i razem wychodzi 180zl a chce znaleźć tani hosting dedykowany i max 200zl co miesiąc dawać za wszystko

OVH nie wprowadziło jeszcze gamy game do Polskiej lokalizacji.

 

Z tych dwóch jedynym sensownym wyborem jest serwer OVH GAME.

 

https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/game/

 

(SoYouStart posiada gorszą ochronę anty ddos która w przypadku serwerów gier bądź teamspeak3 jest bardzo ważna)

Ja wiem o tym że na ovh gamę najlepiej ale po prostu muszę płacić 70zl na ts3bahu a reszta kasy też musi zostać na życie wiec tylko te 2 hostingi mi pozwalaja zapłacić mało bo na ovh gamę chyba najtaniej to 270zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH nie wprowadziło jeszcze gamy game do Polskiej lokalizacji.

 

Wprowadziło, rozwiń tą strzałkę koło dostępność przy MC-16-V

 

 

Sry po prostu jestem w pracy i muszę na szybko odpisywać i czytać

I to chodzi ze tera posiadam ts i 3vps z botami i razem wychodzi 180zl a chce znaleźć tani hosting dedykowany i max 200zl co miesiąc dawać za wszystko

 

Jeżeli zależy ci tylko na TSie to rozejrzyj się za jakimś VPSem z odpowiednią ochroną, wyjdzie znacznie taniej niż cały dedyk.

Boty już możesz trzymać na kimsufi. Jeżeli jednak chcesz mieć te serwery do gier to na VPSie raczej tego nie postawisz, wtedy taki dedyk w okolicach ~200 zł zapewni odpowiednią wydajność na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć, jeśli chcesz to mam serwer KS-3E z oferty Kimsufi w dożywotniej promocji, będzie kosztował 7.99. Jeśli chcesz, mogę Ci go odsprzedać, powinien podołać Twoim potrzebom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wprowadziło, rozwiń tą strzałkę koło dostępność przy MC-16-V

 

 

 

Jeżeli zależy ci tylko na TSie to rozejrzyj się za jakimś VPSem z odpowiednią ochroną, wyjdzie znacznie taniej niż cały dedyk.

Boty już możesz trzymać na kimsufi. Jeżeli jednak chcesz mieć te serwery do gier to na VPSie raczej tego nie postawisz, wtedy taki dedyk w okolicach ~200 zł zapewni odpowiednią wydajność na wszystko.

Nie chodzi mi na ts wiesz tylko na bory typu abot sinusbot i też może serwer cs go tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ts3Bahu to gówno prowadzone przez niekompetentne osoby. Kup OVH GAME na nim postaw teamspeak3 abota i sinusy.

Nie piszemy tu rzeczy o bahu ok to jest twoje zdanie ja jestem już 3 miesiące i jest spoko mi tylko chodzi o dedyka pod abot sinus ot i może serwer do cs go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz, że chcesz tylko postawić tam boty a serwer ts już masz gdzie indziej to zdecydowanie wystarczy kimsufi, np 3C.

Dla botów nie potrzeba ochrony bo nikt kto chciałby je zaatakować nie pozna IP serwera na którym stoją.

Z CSem to już inna sprawa, jeżeli będzie publiczny to warto kupić coś z ochroną np kupić po prostu hosting gier.

Jeżeli prywatny to spokojnie można go stawiać na kimsufi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz, że chcesz tylko postawić tam boty a serwer ts już masz gdzie indziej to zdecydowanie wystarczy kimsufi, np 3C.

Dla botów nie potrzeba ochrony bo nikt kto chciałby je zaatakować nie pozna IP serwera na którym stoją.

Z CSem to już inna sprawa, jeżeli będzie publiczny to warto kupić coś z ochroną np kupić po prostu hosting gier.

Jeżeli prywatny to spokojnie można go stawiać na kimsufi.

 

Czyli no bym chciał wziąć na kimsufi tak to wystarczy ale jak chce ochronę to na SYS game wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy SYS a OVH to 25 zł, radzę wziąć ovh :)

270 ovh + chyba instalacja a na SYS 245zl tak za dużo nie wiem zobaczy się ale może och lub ten pakiet 2 na kimsufi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opłaty instalacyjnej.

Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli, ten dedyk w lub w sys będzie bardzo na wyrost jeżeli chcesz tam postawić tylko boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc bo słyszałem że coś się instaluje na vps i się dzieli dedyka jak by na kilka vps i że jeden vps na boty music i abot na ts a np 2 cześć na serwer cs lub hurtworld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer dedykowany o takich parametrach i cenie jak oferta GAME pod serwer CS:GO i TS to spora przesada, będzie mnóstwo marnujących się zasobów.

 

Od siebie propnuję serwer VPS działający na maszynie z oferty GAME. Procesor Intel i7-6700K, pamięć RAM DDR4, przestrzeń na dysku SSD. Gdybyś był zainteresowany to zapraszam na PW. Cena będzie dużo niższa niż serwera dedykowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×