Skocz do zawartości
fuqet

[Zlecę] Instalację VestaCP pod hosting dla moich klientów

Polecane posty

Witam.

 

Zlecę instalację VestaCP na serwerze dedykowanym dla moich klientów. Chodzi o całkowitą konfigurację z DNS itd. oraz różnymi modułami php, które będą potrzebne do działania stron.

 

Proszę o propozycję na pw.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ofertę przesłałem na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zrezygnuj z vesty póki możesz :) Z bugów się nie wygrzebiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

potwierdzam to co napisał Kamikadze (i pewnie więcej użytkowników potwierdzi to samo ) - jeśli do klientów/znajomych zdecydujesz się na wybór vesta + debian to oczekuj dużo bugów ... przy prostych operacjach typu dodawanie/usuwanie nowej domeny vesta potrafi się wysypać (w sumie to nginx od źle wygenerowanego configu przez veste ale na to samo wychodzi :) ) - co prawda zazwyczaj wystarczy przebudować konfiguracje użytkownika przez panel i wszystko się naprawia - ale to już i tak wystarczająco dużo.

 

Sprawdzony https://www.ispconfig.org/ jeśli to ma być pod klientów/użytkowników. Można polegać na tym darmowym rozwiązaniu tylko konfiguracja i instalacja jest bardziej czasochłonna.

 

Jeśli możesz wydać trochę złotówek na panel to polecam ISPmanager za kilka dolarów na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod komercyjne rzeczy tylko DirectAdmin...

 

ISPConfig odpowiednio skonfigurowany też daje radę, serio. Jedyny darmowy panel tbh, cała reszta to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Mam złe wspomnienia więc jak już jakiś panel to DirectAdmin, a licencje są tak tanie, że szkoda czasu na zabawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Vesty od początku, jedyne do czego mogę się przyczepić wadliwe templatki dns przez co mailing nie do końca działa prawidłowo. Ogólnie to vesta była bardzo dziurawa jeszcze dwa lata temu teraz naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Polecam zestawienie vestacp+ubuntu.

Edytowano przez prsprs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×