Skocz do zawartości
Diego164

Przechwycona domena w GoDaddy

Polecane posty

Hey

Wczoraj przechwyciłem domenę w GoDaddy, nie mogłem jej opłacić PayPalem oraz kartą w ich panelu, pomógł mi support i domena jest w toku realizacji i teraz pytanie, bo w panelu nie mam tej domeny, nie mogę zmienić DNSów (w zakładce DNS nie ma zamówionej domeny) i chciałbym się dowiedzieć Jak długo muszę czekać na możliwość zmiany DNS przechwyconej wczoraj domeny?

Bardzo mi zależy na jak najszybszej zmianie DNS/transferze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najszybciej odpowie Ci na to pytanie support. Z definicji przechwycone domeny powinny znaleźć się w krótkiim czasie w panelu, tak to przynajmniej wygląda w aftermarket.

 

Sprawdź jeszcze czy na pewno w dobrym miejscu szukasz zmiany DNSów dla domeny, bo na zakładce DNS możesz też mieć zarządzanie strefami DNS jeśli jakieś posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na Aftermarket to juz inna bajka, ale GoDaddy to jakaś katastrofa, nie wiadomo gdzie co jest.

 

Support mi odpisał, że do 14dni, jednak wolałbym wiedzieć po jakim czasie (tak zazwyczaj) od przechwycenia mogę zmienić DNSy.

 

Narazie przejrzałem wszystkie zakładki, nic nie znalazlem. Odczekam z kilka godzin jeszcze.

Edytowano przez Diego164 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dało.

Musze czekać max 14dni żeby moja domena została zrealizowana i przypisana do mojego konta.

Jaki ten serwis jest zj#bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×