Skocz do zawartości
DaFFX

Polecany hosting?

Polecane posty

Witam,

Poszukuję hostingu pod forum na skrypcie IPS 4.1/4.2 (nowsze IPB), co do wymagań:

  • Nie przeszkadzający firewall (hitme blokuje połączenia do zew. ip i trzeba pisać ticketa)
  • Anty-DDoS
  • Hosting musi prowadzić też usługę skalowalną/chmurę (na początek zwykły hosting, później przenosiny na usługę skalowalną - Chcę wszystko w 1 firmie nie kilka usług)
  • Dostęp SSH (nie wymagane, ale pomocne)
  • php 7
  • mariadb
  • Możliwość eksportu / importu baz bez limitu wielkości pliku kopii
  • serwer mailowy najlepiej na osobnej maszynie (chcę użyć CF a z mailserverem może być problem)
  • Jasno przedstawionych limitów
  • mod_security odpada (podczas działania forum potrafi zablokować "czyste intencje" i normalny ruch)
  • Certyfikat Let’s Encrypt (auto-renew)
  • Lokalizacja najlepiej PL, ale inne też mogą być (oprócz jakichś egzotycznych)
  • PayPal

w/w ma większość hostingów, ale chciałbym dowiedzieć się co polecacie. Czytałem o dhosting, ale podobno z czasem nie jest już tam tak kolorowo mimo "skalowalnej usługi", webh nie jestem przekonany (nie używałem odkąd jakiś dzieciak wywalał mi vpsy z darmowego stressera), zenbox pod forum też średnio mi pasuje.

Co polecacie? Nie chcę usługi dobrze działającej przez pewien czas, ale usługi która będzie bez przerwy tak działała.

Piszcie tylko w temacie, na PW rzadko odpisuje.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DaFFX

 

Jak dużo masz ataków?

Podeślij nam więcej informacji na pomoc@tanidedyk.pl - zaoferujemy Ci albo usługę bezpośrednio na naszych maszynach, albo też samą administrację serwerem i kopię dla serwera VPS z OVH.

 

Koszt miesięcznego pakietu DirectAdmin + administracja + kopie zapasowe to 50 PLN netto/miesiąc dla serwerów vps lub 100 PLN netto/miesiąc dla serwerów dedykowanych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS OVH z administratorem ;) jak coś to uderzaj na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DaFFX

 

Jak dużo masz ataków?

Podeślij nam więcej informacji na pomoc@tanidedyk.pl - zaoferujemy Ci albo usługę bezpośrednio na naszych maszynach, albo też samą administrację serwerem i kopię dla serwera VPS z OVH.

 

Koszt miesięcznego pakietu DirectAdmin + administracja + kopie zapasowe to 50 PLN netto/miesiąc dla serwerów vps lub 100 PLN netto/miesiąc dla serwerów dedykowanych.

 

Pozdrawiam

Z tego co pamiętam, jakiś czas temu gdy przenosiłem się z hostingu x (blazing - muszę zrezygnować z powodu fw) do y i po aktualizacji dnsów dedyk z hostingu y leżał (jest to w miarę znany hosting) więc co do ataków mogę napisać, że potrafią rzucać się w oczy. Do niedawna wykorzystywali wszystko co się dało, od darmowych stresserów / płatnych po rózne hostingi www 100/1gbit pod flood. O ile zgłoszenie takiego incydentu do danej firmy nie jest problemem to zgłoszenie vps-dedyk troszkę trwa i nie zawsze reagują.

(warte uwagi dla każdego chyba)

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak rozumiem strona obecnie nie stoi za CF, czy udało się atakującym przejść przez CF i atakować bezpośrednio Twoją maszynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie brak CF dlatego nie mogę zostać gdzieś gdzie ip jest już znane i nie za bardzo daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim forum to najważniejszą rzeczą jest to aby było dobrze ukryte za cf co do hostingu to jaki masz budżet, od siebie mogę polecić kupno dedyka w hosteam bądź ovh z serii game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Przy takim forum to najważniejszą rzeczą jest to aby było dobrze ukryte za cf co do hostingu to jaki masz budżet, od siebie mogę polecić kupno dedyka w hosteam bądź ovh z serii game.

 

Tylko po co z serii game na serwer typowo dla web (chociażby CPU będzie desktopowy na takim serwerze)?

ovh game ma dodatkowo firewall dla protokołu UDP a tutaj nie będzie on wykorzystywany no może po za DNS - które rzeczywiście najlepiej byłoby przenieść na Cloudflare.

 

Zwykła seria serwerów OVH byłaby wystarczająca. Nie wiem ile masz użytkowników i odwiedzin dziennie ale jeśli nie jest to jakaś gruba liczba to i VPS by spokojnie starczył albo jakaś instancja z public cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×