Skocz do zawartości
Jacek Ma

przenosiny z nazwa.pl

Polecane posty

Cześć. Potrzebuję solidnego hostingu, z kontem reselera, który przeniesie mi całość danych z nazwa.pl do siebie.

Zależy mi na szybkim wsparciu, wysokiej niezawodności. Płacę teraz w nazwie za ACTIVE CLOUD

BIZNES więc usługa byłaby też za nie najniższe pieniądze.

 

PZDR

Jacek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..] z nazwa.pl do siebie.

Zależy mi na szybkim wsparciu, wysokiej niezawodności. Płacę teraz w nazwie za ACTIVE CLOUD

BIZNES więc usługa byłaby też za nie najniższe pieniądze.

 

Parę miesięcy temu z moim klientem mieliśmy podobną sytuacje i właśnie przeniósł się na serwer dedykowany z oferty http://swits.pl/hosting-dla-agencji.html i przynajmniej problem hostingowy ma z głowy. W związku z tym jak najbardziej mogę polecić tą firmę zwłaszcza, ze sam Piszesz "Zależy mi na szybkim wsparciu, wysokiej niezawodności."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Jeśli wybierzesz hosting "bez przenosin" zapraszam do kontaktu we wsparciu przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

25GB - 79zł, 50GB - 119zł. Indywidualne IP 10zł, możliwość rozbudowy do 500GB nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na hosting w chmurze. Zaopiekujemy się w pełni Twoją stroną oraz migracją z dotychczasowego serwera.

Dodatkowo, jeśli się zdecydujesz, dorzucimy 3 miesiące gratis do pierwszej rocznej płatności ;-)

Gdybyś miał pytania - chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na hosting dedykowany:

 

https://www.statnet.pl/hosting/

 

Zapewniamy serwer z panelem DirectAdmin, który umożliwia łatwe zarządzanie usługą. W cenie jest również administracja systemem, jego aktualizacje, optymalizacje oraz monitoring. Możemy również pomóc w migracji danych. Aktualnie oferujemy okres testowy na usługę więc zapraszam do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×