Skocz do zawartości
Norbertf

Hosting dla 2-3 stron z dobrą pocztą

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post więc przede wszystkim chciałem się przywitać. Poszukuje hostingu jak w temacie na małe 2-3 stronki ale z dobrze działającą pocztą (chodzi mi głównie o dostarczanie maili) i to jest priorytet - myślę że 10GB wystarczy. Tylko proszę nie piszczcie że każdy hosting to spełni :D bo u obecnego dostawcy nie jest to norma i stąd konieczność zmian. Korespondencji elektronicznej nie mam zbyt dużo z górką pisząc po 40 dziennie przychodzących i 40 wychodzących. Zanim napisałem posta dość długo czytałem różne tematy i wyczytałem że wskazane byłoby dokupienie dedykowane adresu IP. Ewentualnie czy powinienem zwrócić na cos innego uwagę. Chciałbym móc obsługiwać pocztę również przez webmail (dotychczas stosuje roundcube i jakoś się przyzwyczaiłem). Znalazłem też oferty poczta pro od IQ i linuxpl (jeżeli ktoś korzysta z tych usług to proszę info jak się sprawują) ale cenowo są one dość znaczne i nie wiem czy dla mnie będzie miało sens może poradzicie cos tańszego. Bardzo proszę o propozycje lub oferty uwzględniające powyższe wymagania. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to około 200 zł/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do Hoste.pl
Pakiet Serwer Start spokojnie Panu wystarczy. Pełną specyfikację można znaleźć na naszej stronie:
https://www.hoste.pl/serwer-start

Z ważniejszych spraw dla Pana:
- serwery zlokalizowane w Polsce (Kraków),
- codzienna kopia bezpieczeństwa plików,
- możliwość korzystania z certyfikatu SSL *.hoste.pl (WildCard),
- intuicyjny panel do zarządzania usługą,
- 2 panele poczty do wyboru (w tym Roundcube),
- polska firma na rynku od 2007 roku,
- dostęp ssh,
- wersja php do wyboru dla każdej domeny z poziomu panelu,
- bezpłatna pomoc w przenoszeniu danych (ftp, poczta, bazy),
- domena gratis na pierwszy rok do każdego pakietu.

Więcej o polityce antyspamowej i systemach:
https://pomoc.hoste.pl/content/21/11/pl/ochrona-przed-spamem-w-hostepl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu WWW - https://slotex.pl/oferta/hosting-www

Pakiet STANDARD w cenie 99,90 zł netto/rok powinien być dla Pana odpowiedni. To co wyróżnia naszą ofertę to stosowanie szybkich dysków SSD pod całą usługę hostingową.

 

Zależy Panu przede wszystkim na wysokiej dostarczalności wiadomości e-mail co możemy zagwarantować. W pakiecie tym domyślny dzienny limit wysyłanych wiadomości e-mail wynosi 500. Nasze skrzynki w wynikach mail-tester.com mają 10/10 punktów. Obsługujemy m.in. rekord SPF, DMARC. Filtrujemy zarówno pocztę przychodzącą jak i wychodzącą, dzięki czemu jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania się na RBL, ponadto stale weryfikujemy, czy nasze adresy IP dla poczty wychodzącej nie znajdują się na takich listach.

 

Dodam, że możemy Panu za darmo przenieść zawartość skrzynek od obecnego operatora do nas.

 

W razie pytań oraz uzyskania szczegółów zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami - https://slotex.pl/kontakt

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ci Hitme, Atthost (niższy koszt) i dHosting. Nie testowałem poczty w Hitme ale co do reszty jestem pewien dostarczalności poczty. dHosting ma bardzo dobre filtry antyspamowe.

 

Mogę polecić ci również rozwiązanie, które stosuję ja sam. Znajdź dobry host (w moim przypadku dHosting) i pocztę przekieruj do innego usługodawcy (np Zoho - darmowe do 25 kont lub Google - 8zl [EDIT: nie 8 złotych a ok 16 na pakiecie BASIC - mój błąd ;) ] za konto). Razem z kontem Google dostaniesz dostęp do wszystkich usług Google i dodatkowo 30, a nie 15GB na Google Drive. Jeśli dobrze to zrobisz to nie ma szans żeby nie doszło :) jeśli będziesz potrzebował pomocy to napisz do mnie. Z chęcią ci pomogę!

Edytowano przez franiuu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ci również rozwiązanie, które stosuję ja sam. Znajdź dobry host (w moim przypadku dHosting) i pocztę przekieruj do innego usługodawcy (np Zoho - darmowe do 25 kont lub Google - 8zl za konto). Razem z kontem Google dostaniesz dostęp do wszystkich usług Google i dodatkowo 30, a nie 15GB na Google Drive.

 

Skąd wziąłeś cenę 8 zł? Ja w G Suite widzę najniższą cenę 4EUR/msc za konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ci Hitme, Atthost (niższy koszt) i dHosting. Nie testowałem poczty w Hitme ale co do reszty jestem pewien dostarczalności poczty. dHosting ma bardzo dobre filtry antyspamowe.

 

Mogę polecić ci również rozwiązanie, które stosuję ja sam. Znajdź dobry host (w moim przypadku dHosting) i pocztę przekieruj do innego usługodawcy (np Zoho - darmowe do 25 kont lub Google - 8zl [EDIT: nie 8 złotych a ok 16 na pakiecie BASIC - mój błąd ;) ] za konto). Razem z kontem Google dostaniesz dostęp do wszystkich usług Google i dodatkowo 30, a nie 15GB na Google Drive. Jeśli dobrze to zrobisz to nie ma szans żeby nie doszło :) jeśli będziesz potrzebował pomocy to napisz do mnie. Z chęcią ci pomogę!

 

Dzięki franiuu - Właśnie zastanawiałem się na Gsuite lub onemac jako alternatywa i rozbicie. Cena Gsuite jest ok. Jako że jestem laikiem w tym temacie to gdybym się zdecydował to z pewnością się zwrócę o pomoc w tym zakresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Sam także używam GSuite, polecam to rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohost.pl

Zapraszam do sprawdzenia naszej oferty na: https://sohost.pl/

Pakiet SO10 sprostałby Twoim wymaganiom. (Z kodem WHT za pakiet wychodzi 150zł za rok).

Za 10zł podepniemy pod Twoje konto indywidualne ip za które płacisz tylko raz!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najlepiej mieć do takich celów hosting z własnym dedykowanym IP na wyłączność. Niemnije ponieważ IP jest drogie to i pakiety hostingowe z własnym IP na wyłączność są droższe.

Niemnije trzeba wybrać taki hostingi który wie co to są RBL-e i wie jak się chronić przed trafienie tam "bo które wysyła spam". My mamy kilka mechanizmów które przed taka wysyłka i ostatecznie trafienie na czarne listy zabezpieczają. Oczywiście nie tylko my :-) w sumie jedna z ważnych spraw jest monitorowanie ciągle kolejki poczty i szybkie reagowanie/weryfikacja co w kolejce siedzi. Oprócz tego np. skrypty antyexploitowe które pomagają zabezpieczyć przed typowymi włamaniami i próba wysyłki spamu przez www.

Jakby coś, też zapraszam: www.smarthost.pl

 

Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×