Skocz do zawartości
Vonrive

VPS pod serwer CS:GO

Polecane posty

Cześć.

 

Tak jak w temacie szukam fajnego VPS'a pod serwer CS:GO.

Będzie to jeden serwer 25 slotów tick 128.

Zależy mi na tym, żeby VPS działał sprawnie i nie był za drogi.

 

Pytałem już kiedyś ale to było 2 lata temu a do tego czasu mogło się już wiele zmienić :)

Przeglądałem multum tematów ale widziałem jedynie tematy cs:go + ts3, kilka cs:go i inne więc wolałem stworzyć własny temat.

Ogólnie jeżeli rozglądać się za VPS'ami to jakie powinny mieć parametry tak żeby wszystko stabilnie działało?

 

Czekam na propozycje :)

Edytowano przez Vonrive (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Użyj opcji szukaj.

Nie podałeś jakie wymagania potrzebujesz jeśli chodzi o procesor / ram itp

Skorzystaj z GAMEhostingtalk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Użyj opcji szukaj.

Nie podałeś jakie wymagania potrzebujesz jeśli chodzi o procesor / ram itp

Skorzystaj z GAMEhostingtalk....

 

1. Użyłem opcji szukaj, napisałem że przeglądałem tematy ale nie doszukałem się żadnego gdzie ktoś szukał VPS'a tylko pod serwer CS:GO.

2. Gdybym wiedział jakie wymagania potrzebuję, nie robiłbym tematu na forum, sam bym sobie znalazł VPS'a bez mniejszych problemów.

3. Jak mam skorzystać z czegoś, co nie działa?

 

Kolega chyba nie przeczytał tematu, wszystko jest opisane - że czytałem inne tematy ale nie dotyczyły mojego przypadku, że pytam się o parametry ponieważ ich nie znam (chyba można to wywnioskować skoro się o parametry pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszamy do kontaktu z nami jesteśmy w stanie ci zagwarantować taki serwer wraz z panelem hostingowym na profesjonalnym dedyku z Warszawy. Bawienie się w serwery na vps jest kiepskim pomysłem. Wynika to z tego, że o ile serwer z 5-10 graczami będzie stał jeszcze jako tako stabilnie tak przy serwerze 25/25 nie ma szans, żeby parametry serwera nie skakały. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy serwerze 25/25 nie ma szans, żeby parametry serwera nie skakały. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy.

A jak można to bym prosił tutaj o wyjaśnienie, bo nie wiem czemu dobry VPS miałby nie dać rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta vps to wycinek całej maszyny. Nigdy nie będzie tak stabilny jak indywidualny dedyk, gdzie ma się pewność że nikt nadmiernie nie wykorzystuje swojego przydziału parametrów, które ma w vps. Dodatkowo w vps z reguły przydzielane są niskie traktowania procesora i nawet to, że będzie miał ktoś ilość rdzeni 2-3 to nic nie da gdyż cs go nie obsługuje wielowątkowości. Dodatkowo ostatnio zaobserwowałem mode wycinania vps z dedyków które mają stare i słabsze procesory od tych najnowszych. I to tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Potwierdzam. Podstawowy VPS KVM od webh.pl daje radę. Nawet odpalałem 2 serwery. A w tle jeszcze TS3.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×