Skocz do zawartości
Marek Miklewicz

Odkupię serwer z promocji w online.net

Polecane posty

Nie da sie odsprzedać serwera w online.net. Nie można transferować serwerów miedzy kontami, jedynie można przekazać konto i zmienic dane ale po weryfikacji z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie da sie odsprzedać serwera w online.net. Nie można transferować serwerów miedzy kontami, jedynie można przekazać konto i zmienic dane ale po weryfikacji z ich strony.

 

Warto też zaznaczyć, że nie można zmienić konta z firmowego na prywatne i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony temat do zamknięcia, upolowałem co chciałem bezpośrednio na online.net

Xeon E3 1220 3.1 GHZ

16 GB ramu

2x2TB HDD + HW RAID

cena niecałe 25 euro z VATem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatniej akcji kiedy wywaliło mi 3 serwery, staram się nie trzymać tam ważnych rzeczy, a jak muszę to z regularnymi backupami. Może po prostu mam pecha albo to problemy oversellingu. :)

 

 

Hello,

Your instance '35393bcf-e24e-419c-b825-6ab10df769a8' is running on a hypervisor that had a critical failure. We are not able to power on the hypervisor again. We were not able to recover your local files located on your LSSD.
Your node has been stopped, if you made snapshot of this disk or if you halted your node recently, you will recover your disk to the latest stop state
We are sorry for the inconvenience.
Scaleway Team

 

Edytowano przez volt123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatniej akcji kiedy wywaliło mi 3 nody, staram się nie trzymać tam ważnych rzeczy, a jak muszę to z regularnymi backupami. Może po prostu mam pecha albo to problemy oversellingu. :)

 

 

 

a jak to się ma do oferty fizycznych serwerów dedykowanych bo nierozumiem?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a jak to się ma do oferty fizycznych serwerów dedykowanych bo nierozumiem?

Niektóre z nich nie mają własnego fizycznego dysku, czy się mylę?

Edytowano przez volt123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z nich nie mają własnego fizycznego dysku, czy się mylę?

 

Serwery dedykowane oferowane przez online.net posiadają fizyczne dyski do których za dopłatą możesz podłączyć macierz w postaci SAN Storage. Podejrzewam co również wynika z załączonego tekstu że małeś na myśli rozwiązania od Scaleway które wykorzystuje określony dla usługi wolumin utworzony na specjalnym fizycznym storage zbudowanym z dysków SSD.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Serwery dedykowane oferowane przez online.net posiadają fizyczne dyski do których za dopłatą możesz podłączyć macierz w postaci SAN Storage. Podejrzewam co również wynika z załączonego tekstu że małeś na myśli rozwiązania od Scaleway które wykorzystuje określony dla usługi wolumin utworzony na specjalnym fizycznym storage zbudowanym z dysków SSD.

Masz rację. Założyłem, że skoro to ta sama firma, to i mogą mieć podobne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×