Skocz do zawartości
N0Name

IP TV

Polecane posty

Poszukuję TV przez internet z pakietami, a mianowicie chce kupić smart boxa ktòry będzie podłączony do neta i z TV i np chcę przez apke w boxie oglądać np TVN turbo czy inny kanał. Chodzi tylko i wyłącznie o polskie tv. Chyba że ma ktoś inny tani pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem temat to N0Name chce oglądać polskie programy na żywo przez Internet. Z tego co wiem to ani ipla, ani netlix czy malinka/kodi tego nie umożliwiają.

 

Na pewno TV przez internet jest w ofertach Vectra i Orange. W Vectrze działa to przez Silverlighta, liczba kanałów jest mniejsza niż w standardowej ofercie i trzeba być podłączonym przez Vectrę - więc odpada. W Orange nie wiem.

 

Jak znajdziesz usługodawcę to szedłbym w kierunku pełnego małego smart komputerka sticka z Windowsem i przeglądarką podłączanego do HDMI.

 

Ale tak szczerze to wyjdzie Ci to drogo, a jakość i obsługa będzie beznadziejna. Taniej i 100 razy lepiej będzie zakupić nc+ czy Cyfrowy Polsat z antenką satelitarną.

 

Jeśli po prostu chcesz oglądać różne programy przez Internet to tak jak wspomnieli przedmówcy: Netflix, Showmax, Ipla ewentualnie Raspberry PI/kodi i darmowe pluginy. Do Netflixa to najlepiej chyba Android TV (np. Xiaomi Mi Box) albo Apple TV

 

EDIT. Poprawka Ipla TV umożliwa dostęp do kanałów TV (około 80). Takim przypadku byle setbox z Iplą załatwi sprawę.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Obczaj sobie też player.pl. Wykupiłem sobie dzisiaj programy tvnu i są w miarę, ale za jakieś lepsze rzeczy to trzeba płacić. Minus jest tylko że odcinki seriali są tylko te co w TV co jest bez sensu oglądać serial 3 odcinki 5 sezonu bez obejrzenia starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×