Skocz do zawartości
filip_b

Poszukiwana firma specjalizująca się w tworzeniu stron/aplikacji web

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie poszukujemy firmy która zajmuje się tworzeniem stron/aplikacji webowych. Strona typu ranking, zintegrowana z social media, system komentarzy, logowanie via facebook, g+, twitter itp. To tak bardzo ogólny zarys. Wskażcie proszę firmy godne polecenia.

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wybierz firmę, ostatnio miałem osobę która chciała rozwinąć istniejący już system, firma w której go kupiła nie chciała go rozwijać dalej. Po zajrzeniu w kod okazało się że całość jest bardzo przestarzała - zrobiona na bazie jakiegoś innego gotowego projektu sprzed X lat, dodatkowo był szereg błędów związanych z bezpieczeństwem. Koniec historii był taki że taniej wyszło napisać wszystko od nowa plus dodać funkcje które klient chciał, niż rozwijać tamten kod.

 

EDIT:

Jeśli nie chcesz wdepnąć w maliny, zatrudnij sobie kogoś (chyba że sam jesteś w stanie to zrobić) kto stworzy Ci minimalną dokumentację projektu, zwłaszcza określi wymagania czyli dobierze technologię do danego projektu. W tedy będziesz wiedział co dokładnie chcesz od drugiej firmy, a jak zapłacisz komuś parę złoty za taką konsultację najprawdopodobniej lepiej Ci doradzi niż jakaś konkretna firma która ma realizować projekt. Firmy często zachwalają to w czym robią bo to umieją i jest im tak po prostu wygodniej, a później niech się klient martwi. Dlatego lepiej szukać firmy która będzie chciała zrobić to zgodnie z twoimi wytycznymi - o ile są racjonalne, i poparte sensownymi argumentami, ponieważ czasami zdarzają się klienci którzy chcą mieć coś zrobione zupełnie do dupy, a ich argument to: "bo tak". Zazwyczaj bo tak oznacza znajomego który mu tak doradził i powiedział że tak będzie dobrze, a znajomy ma takie samo pojęcie jak i klient.

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie poszukujemy firmy która zajmuje się tworzeniem stron/aplikacji webowych. Strona typu ranking, zintegrowana z social media, system komentarzy, logowanie via facebook, g+, twitter itp. To tak bardzo ogólny zarys. Wskażcie proszę firmy godne polecenia.

Hej, jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługę wysokiej jakości. Posiadamy lata doświadczeń i dziesiątki wdrążeń.

 

Daj znać na PW więcej detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jeśli chciałbyś szybko zrobić to co planujesz pierwsze tak samo jak koleżanka Fizyda proponuje ci rozpisać sobie czego konkretnie potrzebujesz i w jaki sposób powinno to być zrobione. Jeśli będziesz już miał jakiś zarys wtedy dopiero zgłoś się do firmy zajmującej się projektami WWW. Ja ze swojej strony mogę polecić ci agencje interaktywną http://www.offon.pl/ miałem już z nią do czynienia. Jest to porządna firma z fajnymi ludźmi którzy potrafią doradzić i zrobią co będziesz chciał w korzystnej cenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu74 - ja wiem nick mylący, ale już po pierwszym moim zdaniu z poprzedniego posta można poprawnie określić moją płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×