Skocz do zawartości
Nysh

Serwer www pod forum

Polecane posty

Witam.

Mam forum na silniku IPS 4.1. Niestety hosting Hekko nie radzi sobie z połączeniami do bazy i wywala mi co kilka godzin Fatal error.

Poszukuję hostingu do 200 zł/rok.

Zastanawiam się nad: webh.pl, dhosting.pl oraz mydevil.net.

Poproszę o jakieś sugestie :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na tych trzech co wymieniłeś to załóż sobie konta testowe, zobacz jak działa, co i jak funkcjonuje, w ile minut odpowiada support. Wszystkie trzy wymienione mają bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohost.pl

Witam!

Myślę, że nasz pakiet SO10SSD sprosta Twoim wymaganiom.

Zapraszamy na https://sohost.pl/

 

Nie jesteś pewny? Uruchomimy Ci konto, abyś sobie przetestował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam forum na silniku IPS 4.1. Niestety hosting Hekko nie radzi sobie z połączeniami do bazy i wywala mi co kilka godzin Fatal error.

Poszukuję hostingu do 200 zł/rok.

Zastanawiam się nad: webh.pl, dhosting.pl oraz mydevil.net.

Poproszę o jakieś sugestie :)

 

Pozdrawiam.

 

Nie sugeruj się wyłącznie parametrami. Przenieś stronę i porównaj na którym hostingu działa wydajniej. My prócz wysokich parametrów na start mamy mocno zoptymalizowane środowisko serwerowe i przy mniejszych parametrach jesteś wstanie znacznie więcej wyciągnąć z serwera, nie narażając się na dodatkowe koszta. Zobacz też, który panel administracyjny Ci lepiej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@juvenito, miałem do przeniesienia chyba z 5 stron do dHosting.pl, gdzie jedna była dość że tak powiem niepewna. W niedługim czasie wszystko miałem przeniesione i obyło się bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zapraszam do przetestowania usług 1Free.eu - a może i zostaniesz na dłużej? :) Mogę zapewnić specjalny pakiet bonusowy z większą ilością miejsca i transferu - za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dhosting

Dla przykładu według was mam 3 hostingi na oku i co mam 3 razy przenosić stronę, która posiada ruch, stałych użytkowników i jest wrażliwa na każdą przerwę. Pewnie powiecie ok przecież delegacja nie trwa długo. Jasne zgodzę się, jednak po każdym przeniesieniu odczuwalny jest odpływ użytkowników przez pewien okres. Nie wspominając o możliwej reakcji google. Po za tym nie zawsze przenosiny odbywają się bez problemu.

 

 

I dlatego właśnie są testy i prawie każdy Ci je proponuje. Kto ci każe przenosić stronę produkcyjną? Miałeś zamiar się przenieść bez testów?

 

Bierzesz tymczasową domenę, uruchamiasz dokładnie tę samą stronę na nowy hostingu. Testujesz, testujesz, testujesz. Konfigurację, support, wydajność, stabilność. Wybierasz nowy hosting. Przenosisz stronę produkcyjną.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@up, mają bardzo drogo i kwalifikują się do kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

my w firmie używam hostingu z http://www.webd.pl - mają najniższe ceny za odnowienie domen i kwalifikują się do najtańszych serwerowni jeśli chodzi o ofertę hostingu współdzielonego...

 

Nie mają najniższych cen za odnowienie domen.

 

Cena hostingu może i niska, ale jakość średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na prawdę nie miałem z Webd problemów nigdy z serwerem - teraz przy wejściu do popularnych CMS-ów od strony admina pojawia się zawsze dodatkowe zabezpieczenie z ich hasłem (od strony serwera - trzeba na przykład dwa razy wpisać webd jako admin i hasło i dopiero Ci się pojawi panel wordpresa czy joomli).

 

Jesli chodzi o ceny pierwsze za wykupienie domeny na 12mc i potem odnawianie to konkurują moim zdaniem z kategoriami firm które owszem mają najniższy pułap za odnowienie typu lh.pl czy masternet.pl i to chyba na tyle bo "NetArtu" czy "Home" oceniam jako odnawianie domen dla ludzi którzy się nie znają i nie porównują cen... lub nie kalkulują takich inwestycji w perspektywie kilku lat do przodu, w kontekście że wykupienie i przyzwyczajenie się do konkretnej domeny jednak trzeba oceniać finansowo w perspektywie cen na kilka la do przodu.

Edytowano przez Firma_Informatyczna (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×