Skocz do zawartości
maximilion

Jak skasowac domene poprzez SSH

Polecane posty

Hello, nie umiem tego zrobic poprzez SSH, wiec prosze was o pomoc. Mam licencje plesk i wyskoczylo mi dodatkowe info o przekroczeniu limitu domen (max 10). Nie moge uzywac pleska i skasowac domeny, wiec prosze was o pomoz. Chce to zrobic poprzez SSH

/usr/local/psa/bin/webuser --remove mywebuser  -domain example.tld

tutaj wyskakuje mi blad ze Unknown --remove

 

Dodam ze nie wiem co to webuser ani mywebuser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dodalem za duzo domen. Chcialbym wywalic usera lub domene, albo obydwa na raz jak trzeba. Nie, nie glowna domene. Wiec co trzeba wklepac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Umiesz czytać? Wychodzi, że jako tako potrafisz, trudniej niestety ze zrozumieniem. Dostałeś linki do dokumentacji. Zechciej teraz do niej zajrzeć i poczytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dodalem za duzo domen. Chcialbym wywalic usera lub domene, albo obydwa na raz jak trzeba. Nie, nie glowna domene. Wiec co trzeba wklepac ?

 

Wypełnij formularz: https://page.plesk.com/plesk-onyx-free-download . W ten sposób otrzymasz klucz do wersji testowej który sobie umieścisz w panelu Plesk bo w tej chwili pewnie masz odpowiedni komunikat.

Usuń to co potrzebujesz i ponownie umieść stary klucz. Bez grzebania skoro nie wiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×