Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Mam problem z zalogowaniem się do phpmyadmin. Kupiłem serwer dedykowany, opłaciłem konfiguracje pod moje potrzeby i wszystko działało sprawnie jakiś rok. Ostatnio chciałem pozmieniać trochę w bazie danych i nie mogłem się zaglować do bazy przez phpmyadmin, ale co dziwne strony które korzystają z tego samego użytkownika i hasła które wpisuje działają poprawnie. Jak dogrzebać się do przyczyny? Bardzo dziękuję za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

Nie ma nic dziwnego w tym, że strony działają, phpmyadmin nie jest im do niczego potrzebny

 

Przejrzyj logi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zleciłem konfiguracje. pisałem o tym. Logów phpmyadmina niestety tam nie znalazłem. Gdzie szukać tego logu? Ogolnie to podczas próbyu logowania nie pokazuje się żaden błąd o złym użytkoniku czy haśle tylko po kliknieciu logowania jakby normalnie strona się przeładowała a w adresie dodaje się np ?token=46118d1zv01a6be224e94d63326c54e5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie uruchamiałeś, a sam chcesz naprawiać? I rozumiem, że od czasu uruchomienia nie był robiony żaden przegląd, skoro nawet nie wiesz gdzie są logi? To ja Ci powiem, że jeśli chciałeś zaoszczędzić czas przy uruchamianiu, to zaoszczędź czas teraz i ściągnij jakiegoś admina do naprawy, najlepiej tego samego który Ci to stawiał.

 

Wiedzę najlepiej zdobywać na działającym systemie, na uruchamianiu od zera. Teraz jak jest awaria będzie Ci ciężko, mozolnie i czasochłonnie. A naprawa awarii (w mojej opinii) wymaga więcej wiedzy niż konfiguracja od zera. Szczególnie jak działasz na serwerze postawionym przez kogoś innego. Chyba że masz dużo szczęścia i chodzi o jakąś drobnostkę.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na prywatną wiadomość. Może wieczorem będę w stanie znaleźć czas i pomóc Ci albo nakierować, jeśli samemu chcesz rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega coś średnio się odzywa. Zaproponował termin, jednak nie odezwał się. Prawdopodobnie rozwiązał samodzielnie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×