Skocz do zawartości
Przedek

Jaki VPS wybrać

Polecane posty

Witam.
Szukam dobrego VPS. chce się zmieścić w 100zł.
Na vps ma byś serwer shoutcast i Drobny serwer ts3. i może jakiś serwer minecrafta postawiony do testów.

zastanawiam sie miedzy tymi dwoma ofertami. Co byście radzili? może macie jakieś lepsze oferty?

VPS CLOUD RAM 2
KVM OpenStack
SLA 99.99%
2 vCores
2,4 GHz
12 GB RAM
50 GB
High Availability (Ceph)
70,99 PLN Netto / m-c (87,32 PLN brutto)
VPS SSD 3
KVM OpenStack
2 vCores
2,4 GHz
8 GB RAM
SSD 40 GB
Local Raid 10
47,99 PLN Netto / m-c (59,03 PLN brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi : )

Albo rozdziel to na 2-3 vpsy w ssd1.

 

kimsufi jest z ovh. wiec to jest to samo.

 

a na podzieleniu na 2-3 ssd1 pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

może jako firma ovh/kimsufi to jest to samo ale serwer dedykowany a VPS to dwie rózne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jako firma ovh/kimsufi to jest to samo ale serwer dedykowany a VPS to dwie rózne rzeczy....

A kto mówi że VPS, a dedyk to to samo? Ja tylko mówię że vpsy na kimsufi to są te same vpsy co na ovh. Nawet ceną się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

A kto mówi że VPS, a dedyk to to samo? Ja tylko mówię że vpsy na kimsufi to są te same vpsy co na ovh. Nawet ceną się nie różnią.

 

Jak można zauważyc na stronie KimSufi - w przypadku VPS linkują tylko do OVH i zaznaczają ,że jest to oferta OVH - więc samo kimsufi nie sprzedaje serwerów VPS.

KimSufi to po prostu budżetowa marka OVH i sprzedaje tylko serwery dedykowane z jednym dyskiem.

 

Jesli VPS'a potrzebujesz tylko do ts3 zobacz może oferte: https://www.multigaming.pl

 

Nie wiem w jakim celu potrzebujesz shoutcasta - ale jeśli w celu "postawienia radia internetowego" - może warto pomyśleć o streamingu na YT ?

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi że VPS, a dedyk to to samo? Ja tylko mówię że vpsy na kimsufi to są te same vpsy co na ovh. Nawet ceną się nie różnią.

 

Jeżeli mówisz o tych vps co samemu sobie postawisz na kimsufi (i jednym IP v4) a te co ovh sprzedaje (ssd,cloud) to aha.

 

Chyba że chodzi Ci o link do oferty vps ssd.

Myślałem ze koledze chodzi o vps na kimsufi.

 

Ale chyba jednak lepiej bedzie wybrać dedyka i5 16bg ramu :D

Dzieki za pomoc :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na takie potrzeby to myślę, że wystarczy Aruba Cloud. W stówie na pewno się zmieścisz i szybko będziesz mógł z niego działać.  Opcja large już daje: 2 vCPU, 4 GB RAM, 80 GB i SSD Storage za 35 złotych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×