Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, jak to jest z ReMarketingiem?

 

Jak powinnam zbierać dane do tego?

Załóżmy, ze ktoś wejdzie do mnie na stronę, jak potem wyświetlać mu się na innych stronach?

Możecie podesłać jakiś poradnik? W przyszłości na mojej www chcę takie coś sprawdzić.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradników jest sporo, nie mam nic na poczekaniu. Na pewno czeka Cię sporo czytania.

 

Tak na szybko odpowiadając na Twoje pytania.

 

Listy remarketingowe możesz stworzyć na podstawie Google Analytics. Łączysz konta Google AdWords z Google Analytics, tworzysz listy i włączasz kampanie na sieć reklamową. I gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prowadzisz sklep to ustaw listy remarketingowe dla użytkowników, którzy porzucili produkty przed finalizacją zakupu, bo jeśli chcesz kierować reklamę do wszystkich, którzy coś tam poprzeglądali będzie to dość nieopłacalne


Jeśli prowadzisz sklep to ustaw listy remarketingowe dla użytkowników, którzy porzucili produkty przed finalizacją zakupu, bo jeśli chcesz kierować reklamę do wszystkich, którzy coś tam poprzeglądali będzie to dość nieopłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizował bym tak. Często remarketing dla wszystkich użytkowników jest opłacalny. To zależy od sklepu, stawek, kampanii, branży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×