Skocz do zawartości
zbenek12345

Jakie urządzenie wybrać?

Polecane posty

Dzień dobry w niedziele. Zastanawiam się nad zakupem i mam dylemat między tymi trzema urządzeniami - 1.Urządzenie BROTHER DCP-1612WE , 2. Urządzenie BROTHER DCP-1622WE, 3. Urządzenie BROTHER DCP-J105
Na jakie się zdecydować? Zastosowanie to podstawowe do domu - skanowanie, drukowanie etc :) Konkretne odpowiedzi mile widziane. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Brother to jednak dobra marka. Pytanie jeszcze mam - jak często mniej więcej wymienia się tusz? Drukować będę około 5-10 stron dziennie. Zamienniki mogę kupować bo nastawiałem się po zużyciu na kupno nowego oryginału..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kiedyś widziałem stronę gdzie opisane było ile kosztuje wydruk jednej strony i na ile wystarcza. Musisz poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O no dokładnie. Chyba jedną sztukę braliśmy od nich nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

hmm miałem kiedyś brothera, a aktualnie stoją dwa urządzenia samsunga które kosztowały poniżej 500 zł brutto sztuka, z czego jedno ma na pewno 5 lat.

Toner zamiennik ok 60 zł na 1500 kartek i drukują jak szalone praktycznie za darmo ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja w przyszłym miesiącu pewnie będę brał DCP-j105 bo mój wysłużony lexmark zaczyna mieć zwiechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DCp-J105 fajne, dobrze działa i ma bardzo tanie zamienniki :)

 

Racja, ja i mój szwagier polecamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zmienie zdania - brother i koniec.

Zrób sobie taki sprzęt jak ja mam - ewentualnie gdyby nie była dostępna już ta drukarka kup taką jaką poleca SONET (by tanio drukować). i po sprawie.

 

Jeśli przeczytałeś ten temat który przesłałem wyżej - masz podane ile kosztuje wydruk 1 strony :) Śmiech na sali :)

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Samsung ML-2010PR. Szybko się dezeluje rolka pobierania papieru, trzeba albo czyścić albo wymieniać, bo papier się zacina. Poza tym to drukarka czarno-biała, a w temacie chyba chodzi o kolorowe urządzenie wielofunkcyjne.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BROTHER to pytaj gości z Sonet-u która drukarkę kupić by tanio drukować. Doradzą co i jak należy zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, wybór drukarki nie jest prostą sprawą. Osobiście najbardziej podpasowały mi drukarki brother bo są oszczędne i łatwe w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×