Skocz do zawartości
Pagadi

Możliwie najtańszy VPS z lokalizacją w Polsce.

Polecane posty

Witam,

Poszukuję możliwie najtańszego VPS z lokalizacją w Polsce. Nie interesują mnie parametry gdyż bedzie on używany tylko i wyłącznie do tunelowania ssh prostej aplikacji.

Mam już serwer w sldc.pl i potrzebuję drugiego podobnego tylko z innej puli ip.

Chciałbym również aby w geolokalizacji nie pokazywało żadnego OVH czy innego giganta tylko jakiegoś mniejszego dostawce tak jak jest to w sldc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czołem,

Zobacz webh.pl:

- KVM Mini za 12zł/mc
- Linux VPS z rabatem -50% z kodem WHT50

 

W moim przypadku obie te usługi są na zupełnie innych pulach adresowych.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po miesiącu testowania stwierdziłem, że:

 

- Webh.pl - jeżeli chodzi o stabilność nie było żadnych problemów, jednak jak pisałem wcześniej potrzebuje serwera tylko do tunelowania dlatego serwer z 2gb ramu nie jest mi ani trochę potrzebny. Ogólnie jestem zadowolony jednak przez cene muszę zrezygnować.

 

- SLDC - kilka razy mnie rozłączyło, ale trwało to dosłownie kilka minut. Cena idealna 10zł za taki serwer jak najbardziej ok.

 

- OVH - nie spełnia moich wymagań ponieważ przy trackingu wyświetla, że to OVH SAS

 

- MicroVPs - to co wyżej (ma serwery w OVH) - tutaj jeszcze mała uwaga bo kupiłem serwer niby w Polsce ale geolokalizacja pokazywała na Francję.

 

Jako, że z Webh muszę zrezygnować macie jakieś inne propozycję? Potrzebuje jeszcze jednego serwera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem chyba najtansza opcje na rynku - VPS za 4 zl - spojrzcie; http://arubacloud.pl/ - nie testowalem - dostalem info na maila o tej promocji. Otwieraja data center w Wawie - stad ta promocja. Mozna zalozyc darmowe konto wazne az 60 dni do testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

odgrzewam kotleta. gdzie obecnie tani i dobry VPS? skorzystał bym z webh.pl ale promocyjny już nie aktywny :-) potrzebuję coś jak ichniejszy pakiet standard, nie będzie raczej mocno eksploatowany, dlatego cena ma znaczenie. coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2022 o 12:39, _bart napisał:

 

odgrzewam kotleta. gdzie obecnie tani i dobry VPS? skorzystał bym z webh.pl ale promocyjny już nie aktywny :-) potrzebuję coś jak ichniejszy pakiet standard, nie będzie raczej mocno eksploatowany, dlatego cena ma znaczenie. coś ktoś?

Napisz PW jeśli jeszcze aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×