Skocz do zawartości
  • 0
WielkiSzu

Amazon Cloud Drive - prośba o pomoc

Pytanie

Witajcie,
Od ponad 2 lat jestem użytkownikiem ACD, mam zgromadzonych 5TB danych w tej usłudze - ogólnie byłem z niej zadowolony...do wczoraj. Kiedy pojawił się komunikat o zmianie planów wiedziałem, że to nie jest dobra wiadomość. Amazon postanowił zmienić cennik i wprowadził kosmiczne wręcz ceny.
Do tej pory za nielimitowaną przestrzeń płaciłem 59.99 USD, natomiast po zmianach cen, za pojemność 5TB liczą sobie 299,95 USD! Cały cennik tu: http://i.imgur.com/P01zSnL.png
Jestem załamany. Pomijając fakt ile czasu zajmie przeniesienie danych w inne miejsce, największym problemem jest to, gdzie te dane przenieść.

Proszę Was o pomoc w znalezieniu chmury możliwie jak najtańszej, która jednocześnie nie zwinie się po roku z moimi danymi. Zależy mi też na aplikacji, przez którą będę mógł wrzucać pliki.

Czy znacie jakieś programy obsługujące różne chmury, które umożliwiają przenoszenie danych pomiędzy nimi?

Z góry dzięki.

Edytowano przez WielkiSzu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0
Gość Pokuć

hubuC od OVH gdzie za 50€ rocznie masz 10 TB

 

https://hubic.com/pl/offers/

 

Własny serwer z zainstalowanym ownCloud raczej odpada ze względu na koszta jakie będziesz musiał ponieść przy takiej dużej powierzchni. Ale zapytaj Tomka z SixWishList.com, może będzie w stanie tutaj coś dobrać i doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Zastanawiam się nad hubic - jest to usługa bardzo niszowa (mam takie wrażenie), boję się, że OVH może z niej zrezygnować. Problemem jest też niewielkie wsparcie dla formatów plików (chodzi o otwieranie różnych plików bez konieczności ich pobierania) oraz mała prędkość pobierania. Masz jeszcze jakieś inne pomysły?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowano przez WielkiSzu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Witajcie,

Od ponad 2 lat jestem użytkownikiem ACD, mam zgromadzonych 5TB danych w tej usłudze - ogólnie byłem z niej zadowolony...do wczoraj. Kiedy pojawił się komunikat o zmianie planów wiedziałem, że to nie jest dobra wiadomość. Amazon postanowił zmienić cennik i wprowadził kosmiczne wręcz ceny.

 

 

Pytanie, na co się zdecydowałeś? Bo mam podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Aż tak tanio jak miał Amazon nie mamy, ale odezwijcie się na PW lub na kontakt@mctb.pl ile miejsca potrzebujecie to coś wymyślimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×