Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Emil.

2 domeny + serwer WWW + TS3 na VPS.

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie, bo się zastanawiam czy to wykonalne. Chciałbym postawiać forum o domenie A + do tego Ts3 na domenie B na jednym VPS. Można byłoby to zrobić? Oraz z chęcią przyjmę oferty gdzie kupić takowy VPS. Płatności interesują mnie kwartalne/półroczne/roczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Jak najbardziej jest to wykonalne, polecam Hosteam, OVH, bo mogą lecieć ataki na TS3.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest to wykonalne, polecam Hosteam, OVH, bo mogą lecieć ataki na TS3.

Jaki pakiet z Hosteam wybrać pod takie forum oraz ts3? Baza jest stosunkowo mała, forum IPB.

Edytowano przez Emil. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Jeśli chodzi o Hosteam - to pod średnie forum IPB i serwer TS3, który zjada stosunkowo mało zasobów, ważne jest łącze, poleciłbym pakiet Pro Red, gdyż jak dobrze pamiętam ochrona Anty-DDoS jest od niedawna tylko w pakietach z serii Pro.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Hosteam - to pod średnie forum IPB i serwer TS3, który zjada stosunkowo mało zasobów, ważne jest łącze, poleciłbym pakiet Pro Red, gdyż jak dobrze pamiętam ochrona Anty-DDoS jest od niedawna tylko w pakietach z serii Pro.

 

W ECO chyba również mają ochronę Anty-DDoS.

A co do pakietu Wide, wydaje mi się, że utrzymał by TS3 + forum aczkolwiek nie jestem pewny jak na 1gb ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

W ECO chyba również mają ochronę Anty-DDoS.

A co do pakietu Wide, wydaje mi się, że utrzymał by TS3 + forum aczkolwiek nie jestem pewny jak na 1gb ramu.

 

Nie chciałem tego gwarantować, gdyż nie mam pewności, a gdzieś nawet na tym forum czytałem, że Hosteam nie oferuje już Anty-DDoSa do zwykłych VPSów, ale mogę się mylić, więc najlepiej chyba do nich napisać :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chciałem tego gwarantować, gdyż nie mam pewności, a gdzieś nawet na tym forum czytałem, że Hosteam nie oferuje już Anty-DDoSa do zwykłych VPSów, ale mogę się mylić, więc najlepiej chyba do nich napisać :)

 

Mają cały czas ochronę :)

 

https://scr.hu/1143Yj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×