Skocz do zawartości
MateuszCODE

VPS polska lokalizacja | Dobra filtracja ataków

Polecane posty

Witajcie,

Poszukuje serwera vps lub dedykowanego z dobrą filtracją ataków ponieważ planuje odpalić serwer a gdy wbije się magiczną liczbę w rankingu zaczynają się ataki.

Wymagania:

1. Filtracja ataków ddos oraz wielu innych.
  2. Serwery oparte o wirtualizacje KVM lub Xen ( W przypadku VPS)
  3. Serwer oparty o procesor Intel Xeon E3 lub E5
  4. Pamięć ram od 1GB do 4GB ECC
  5. Support dostępny 24/7h (Nie wymagane tak mocno ale mile widziane).

Hosteam?

Aplikacja po UDP czy TCP? Pewnie testowałeś ovh DC Waw?

Nie testowałem jeszcze OVH WAW, ale jeżeli w francji pada szybko to w waw tym bardziej. Port 27015 UDP (Serwer CS)

No to tylko Hosteam.pl, czego to będzie serwer? I czemu tylko Polska lokalizacja?

Serwer,y cs 1.6 i go, dlaczego polska lokalizacja? jeżeli wykupuje reklame za 200-300 zł to chce mieć pewność że gracze nie wyjdą z serwera z powodu pingu

Masz już odpowiedzi: chcesz dobrze to Pukawka, chcesz swoje i dobrze to hosteam. Jak się nie boisz to możesz zacząć też w OVH PL. Jak chcesz tanio, i dobrze i bezpiecznie to możesz zlepić tunel między vpsem (a później dedykiem) z vpsem hosteam, ktory będzie ochrona. Jeden temat - nie wiem jaka wartość mają dla hosteam adresy ip klienta.

Masz już odpowiedzi: chcesz dobrze to Pukawka, chcesz swoje i dobrze to hosteam. Jak się nie boisz to możesz zacząć też w OVH PL. Jak chcesz tanio, i dobrze i bezpiecznie to możesz zlepić tunel między vpsem (a później dedykiem) z vpsem hosteam, ktory będzie ochrona. Jeden temat - nie wiem jaka wartość mają dla hosteam adresy ip klienta.

Pukawka ma w etop a słyszałem że przez ochrone etop'a dużo ludzi nie może wejść. Dedyków tych z promocji nie ma w ovh więc nie wezme :/ bo po normalnej cenie drogo w luj wychodzi, a vpsy szfankują czasem i zbytnio dobrej ochrony nie ma on

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się