Skocz do zawartości
Xeer

Dobry Hosting z PHP7 i AntyDDoS

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuję dobrego i stabilnego hostingu z PHP7 oraz AntyDDoS'em.

 

Obecnie korzystam z hostingu firmy BlazingFast.io, niestety jednak cały czas są z nimi problemy (Error 502 przynajmniej 1/3 czasu dziennie) - siedzę tam już ponad rok z ciągłą nadzieją, że coś się polepszy - jednak bez skutku... co prawda hosting mają szybki, ochronę dobrą ale gdy twoje strony są niedostępne przez 1/3 dnia to jednak siedzi na nerwach :/

 

Szukam już około 2 godziny jakiegoś hostingu ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.

 

Czego dokładnie wymagam?

- STABILNOŚĆ (to chyba najważniejsza rzecz która mnie interesuje po niemiłym sporym okresie w poprzedniej firmie)

- PHP7 (a tym samym szybkość hostingu)

- Domeny bez Limitu

- Ochrona DDoS

- Brak limitu transferu

- Dostęp do bazy danych przez "Navicat for MySql"

- Przystępna cena (nie jestem w stanie dokładnie określić, chodzi tylko o to aby cena za hosting www nie była kosmiczna jak na niektórych stronach które dzisiaj oglądałem typu: "100zł/miesiąc")

 

Fajnie by też było aby hosting był w Polsce - aczkolwiek to opcjonalnie, ponieważ wiem, że z reguły polskie firmy nie potrafią zaoferować dobrej ochrony w połączeniu z szybkością i stabilnością - więc nie wymagam czegoś co być może jest nierealne.

 

Wybaczcie, że zakładam wątek no ale nie mogę się jakoś odnaleźć w ofertach a być może ktoś zna coś co będzie dla mnie strzałem w dziesiątkę.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może hosteam lub jakiś reseller OVH?

 

502 może skutkować limitem np. dostępu do bazy danych czy pooli php.

 

 

 

W BlazingFast akurat ten błąd wyskakuje na ich stronie głównej w tym samym czasie kiedy na moich stronach - lecz nie koniecznie, czasem nawet Error'u 502 nie ma i po prostu wszystko wczytuje się 30 sekund aż wyskakuje o takie cuś...

36589507808450169677.jpg

 

Natomiast w Hosteam byłem 2 lata w najdroższej opcji serwerów dedykowanych i było jeszcze gorzej niż w Blazingu - ich najlepsza ochrona była "tak dobra", że byle kto potrafił wywalić mi serwer - w sumie 3 podejścia w przeciągu kilku lat - ostatnie miałem właśnie przed Blazingiem ponad rok temu - Blazing ochronę ma Kozak, szybkość tak samo - no ale pada "ot tak" wiele razy dziennie.

 

Na OVH też miałem serwery zaś przez 3 lata - jeszcze PRZED Hosteam'em - też mi nie przypasował fakt, że Support ma wszystko gdzieś i nawet drobnej pomocy nie chce udzielić z niczym - wkopałem się u nich też w Firewall za kilka tysięcy który wcześniej mówili że jest super i w ogóle, a po kupnie mnie uświadomili że trzeba go jeszcze umieć obsługiwać... w efekcie nawet z niego nie skorzystałem i dałem sobie siana po prostu. Hostingu WWW co prawda nie miałem tylko serwery dedykowane ale trzej moi znajomi mieli i bardzo mi odradzali.

 

@SoHost - z tego co widzę to zapowiada się całkiem fajnie, przyjrzę się bliżej waszej ofercie.

2x Zrobiony przelew doładowujący konto i 2x po zrealizowaniu płatności na waszej stronie "Transakcja jest nieprawidłowa" - oprócz tego musiałem 2x zakładać to samo konto otrzymując informację, że otrzymam E-Mail aktywacyjny konto - no i się w końcu udało, przyszedł mi ten mail po kilku minutach do spamu na iCloudzie. Tylko jak tu coś kupić nawet przetestować skoro "Transakcja jest nieprawidłowa" i stan konta 0zł...

60187696783889783888.jpg

 

 

Tak swoją drogą... o.o

68870435816504693610.jpg

Edytowano przez Xeer (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Hosteam.pl to najlepszy wybór tylko trzeba korzystać z dostępu do ACL iptables i najnowsze wersje web engine, bazy, itd. Tak samo w OVH GAME trochę wiedzy i pseudo hakiernia nie ruszy. A nie pisać głupoty na forum bo nie poyrafi się głupiego tcpdumpa do pliku .cap/.pcap i do supportu wysłać bądź samemu zablokować.

Edytowano przez #Gremsonkowy# (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Hosteam.pl to najlepszy wybór tylko trzeba korzystać z dostępu do ACL iptables i najnowsze wersje web engine, bazy, itd. Tak samo w OVH GAME trochę wiedzy i pseudo hakiernia nie ruszy. A nie pisać głupoty na forum bo nie poyrafi się głupiego tcpdumpa do pliku .cap/.pcap i do supportu wysłać bądź samemu zablokować.

 

Ja nie pisałem, że OVH jest podatne na DDoS'y bo akurat na tym polu radzi sobie 10x lepiej od Hosteama i serwer dedykowany mam u nich nieprzerwanie od chyba 4 czy 5 lat, ale ja piszę o zapotrzebowaniu na HOSTING WWW - Nie chce na serwerze dedykowanym ani VPS mieć swoich stron - CHCĘ je na Hostingu WWW i tyle.

 

35913814296339886428.jpg

 

O OVH Akurat pisałem, że mają nie miły support który ma wszystko gdzieś, co do Hosteama to wiem, że "wystarczy" wysyłać setki magicznych pliczków bo to robiłem regularnie i miało być dobrze a było tak samo - więc pierdu pierdu będzie wiosna - co z tego że support regularnie odpisuje skoro nic nie potrafi zrobić z problemem?

 

38499712213625095280.jpg

 

Na końcu ubiegłego roku próbowali się ze mną skontaktować "bezskutecznie" już po fakcie jak żyłka mi pękła od martwych 24/7 serwerów z którymi nie potrafili sobie poradzić - a ten support 24/7 to lipa jak nie wiem, może i są osoby ale takie które odpiszą, że one nie mogą nic zrobić i trzeba czekać na technika.. - chyba wtedy poszedłem do staminus.net przejściowo na miesiąc zanim znalazłem Blazinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×