Skocz do zawartości
weari

legalność stron w Polsce

Polecane posty

Witam serdecznie.

Czy zakładając stronę, na której publikowana byłaby masa cracków gier oraz programów, poradników odnośnie crackowania ("kradzieży") kont do różnych gier czy portali, w jakikolwiek sposób mógłbym zostać ukarany przez prawo RP? Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowano przez weari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłbyś się zapytać czy zostaniesz w RP ukarany za kradzież czy włamanie. Jak Cię złapią i policji będzie się chciało to tak. A czasami chcą i łapią.

 

Poza tym gdzie chcesz to trzymać? Zanim dobierze się do Ciebie policja to firma hostingowa Cię wyrzuci.

 

EDIT. Sorry, źle przeczytałem "przecinek". Ty chcesz hostować cracki do programów i cracki do gier, a ja przeczytałem, że cracki do gier i programy (całe programy). W takim przypadku pytanie do prawników.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłbyś się zapytać czy zostaniesz w RP ukarany za kradzież czy włamanie. Jak Cię złapią i policji będzie się chciało to tak. A czasami chcą i łapią.

 

Poza tym gdzie chcesz to trzymać? Zanim dobierze się do Ciebie policja to firma hostingowa Cię wyrzuci.

Jeśli chodzi o firmę hostingową to bym się nie martwił :) jestem już po rozmowach z firmą, która swoją siedzibę ma w Holandii i bez problemu ich usługa zezwala na tego typu przeznaczenie.

Jedynym problemem jest prawo...jednak do końca nie wiem na jakiej zasadzie mieliby się mnie doczepić. Chyba czas skontaktować się z prawnikiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy żeby strona nie stała w Polsce odpowiednią lokalizacją byłaby tu np: Rosja.

masz na myśli sam hosting (w tym przypadku VPS)?

Co z domeną? może być podpięta u Polskiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domena lepiej z inna końcówką niż .pl i najlepiej gdzieś daleko zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Podpowiadać komuś kto chce złamać prawo jak uniknąć odpowiedzialności...

Koszmar.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×