Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie, Mam do was pytanie odnośnie domeny net.pl. Mam zarejestrowaną domenę w mintshost i chce przenieść ją do innego usługodawcy. Gdzie mógł bym przetransferować domenę gdzie jest tanie przedłużenie domeny net.pl. PS. oferty od spółki h88 mnie nie interesują :D

Edytowano przez MateuszCODE (zobacz historię edycji)

Jeśli tylko cena Cię interesuje, to według mojej wiedzy czołówka wygląda następująco:

seohost.pl - 39,36

gnum.pl - 40,59

hitme.pl - 41,82

ovh.pl - 43,04

forpsi.pl - 43,05

Gdy szukasz w cennikach, to "com.pl / net.pl / org.pl / edu.pl" itd., ogólnie "funkcjonalne .pl" - to wszystko do jednego worka jest wrzucone.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Gość wladcapierscieni

Z podanych przez @Piotr GRD firm mogę polecić i ovh i hitme. Nie polecałbym natomiast gnuma, może tanio ale z tego co słyszałem kontakt z supportem w razie jakiegokolwiek problemu praktycznie nie istnieje. Pozostałych firm nie znam, może jedynie o seohost co nieco znalazłem info w sieci ale nie na tyle dużo aby wyrobić sobie jakąś opinię.

Co do opiniowania, to też może uzupełnię.

seohost - nie znam

gnum - tak, zdarzały się problemy z kontaktem od i do firmy (nie dochodzące przypomnienia o terminie, potwierdzenia wpłaty, albo po prostu kontakt z obsługą w razie potrzeby), trzeba więc pilnować samemu terminów i dać sobie przynajmniej kilka dni zapasu, nie czekać z przedłużaniem domen do dnia ostatniego, jeśli ktoś te niedogodności akceptuje, to mają najtańsze przedłużenie *.pl

hitme - nie znam

ovh - osobiście nie korzystałem, ale to duża firma i niemal każdy poleca ją

forpsi - od lat korzystam, polecam, żadnych problemów, mają zdaje się najtańsze przedłużenie domen *.eu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się