Skocz do zawartości
infamia

Wycena domen ligue1.pl pierwszekonto.pl edowód.pl rozciąganie.pl

Polecane posty

Dzień dobry, prosiłbym o wycenę poniższych domen:

 

ligue1.pl : wszystkie rozszerzenia zajęte, w polskim google około 2 400 000 wyników dla zapytania "ligue1", a dla "liga francuska" około 1 700 000.

 

pierwszekonto.pl : około 1 300 000 wyników, idealna dla pp bankowych dla młodzieży zakładających pierwsze konto bankowe.

 

edowód.pl : około 9 300 000 zapytać w google, podobno w 2018 mają wprowadzić.

 

rozciąganie.pl : około 1 800 000 zapytań, wiadomo moda na siłownie i bycie "fit" bez rozciągania przed i po treningu się nie obejdzie ;)

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warte tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić - czyli standard jeśli chodzi o domeny. Kolejna sprawa zmniejszająca ceny domen to to że są one nowe bez żadnej treści, nie ma znaczenia ile wyników zwraca google, bo to tylko pokazuje na ilu stronach dana fraza wystąpiła, a nie że jest coś warta lub są nią zainteresowaniu ludzie.

Specem nie jestem, ale jak ktoś nie chce postawić serwisu o tej nazwie to domeny są warte tyle ile koszt rejestracji czyli powiedzmy ~50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie jedyna domena która może być cokolwiek warta to ta druga, natomiast mówimy tu raczej o małych kwotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyna domena która może być cokolwiek warta to ta druga, natomiast mówimy tu raczej o małych kwotach.

 

Trzecia też, ale to jedynie dla oszustów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Trzecia też, ale to jedynie dla oszustów :D.

Z IDN? Raczej kiepsko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×