Skocz do zawartości
homik363

Serwer z dużym dyskiem (kimsufi)

Polecane posty

Witam

Poszukuje serwera vps lub dedyk z dyskiem najlepiej 1TB i z łączem min. 50mbps transfer min.15TB

Co do procesora i ramu nie mam jakiś szczególnych wymagać.

 

Chwilowo rozmyślam nad pierwszym lepszym dedykiem od kimsufi.com ale nie mogę znałeś na stronie żadnych informacji o łączu lub transferze. Może ktoś kto ma od nich serwer wypowie się jak to u nich wygląda.

 

A może polecicie mi jakąś inną firmę budżet do 150zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo rozmyślam nad pierwszym lepszym dedykiem od kimsufi.com ale nie mogę znałeś na stronie żadnych informacji o łączu lub transferze.

Łącze 100 Mbit/s, transfer chyba nielimitowany, ale musiałbyś przejrzeć regulamin, chociaż przy tej cenie, najlepiej zobaczyć w praktyce.

 

Może ktoś kto ma od nich serwer wypowie się jak to u nich wygląda

Za te pieniądze? Rewelacja. I ze swoim żadnych problemów nigdy nie miałem.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kimsufi i transferem z reguły do 5 TB / m nic nie marudzą, czasem jeśli od razu z kopyta ruszysz i przekroczysz 1TB wysyłają maila co jak dlaczego ale serwer dalej pracuje jak trzeba . W przypadku przekroczenia 5 TB/ m dostajesz maila bardziej w celu zapytania czy jesteś świadomy że twój serwer generuje taki ruch , oferty przenoszenia się do ovh itp. Lepiej opdpisać do nich powierzchownie odpisując im że masz taką a nie inna strone, oni ci z automatu odpisza przynajmniej tak ten email wygląda że przy takim ruchu jesteś narażony na ataki i inne pierdoły i twój serwer mają na oku. Przynajmniej było to tak w moim przypadku.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×