Skocz do zawartości
krzysiek02

Prezent na komunie

Polecane posty

Macie pomysł co można kupić dziecku (chłopakowi) na komunie? Ja zupełnie nie mam pojęcia. W dzisiejszych czasach dzieci w tym wieku mają już telefony, laptopy więc ciężko jest coś wybrać. Co Wy kupowaliście jako prezent? A może samochód zdalnie sterowany to byłby dobry pomysł na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Medalik, różaniec, Pismo Święte, książka, pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalik, różaniec, Pismo Święte, książka, pieniądze.

 

Ja osobiście nie byłbym zadowolony z takich prezentów :)

Top3 ;)

 

- dron

- ajfon

- $$$

 

Wydaje mi się, że dziecko w tym wieku nie poradzi sobie z obsługą drona a telefon już posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo się dzisiaj ludziom w dupach poprzewracało od tego dobrobytu. Za dobrze się dzisiaj żyje.

Dronem sobie posteruje ze smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalik, różaniec, Pismo Święte, książka, pieniądze.

Ryngraf, jeśli ojciec chrzestny nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że powinieneś dać coś od siebie, nie za drogiego ani taniego.

Komunia to nie weselicho, że młoda para zbiera na mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer vps

Serwer dedykowany

Jakiś hosting na wypasie

 

A tak na poważnie:

Albo $ albo dron albo coś, czym młody się interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer vps

Serwer dedykowany

Jakiś hosting na wypasie

 

A tak na poważnie:

Albo $ albo dron albo coś, czym młody się interesuje.

To może jeszcze domena w gratisie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepiej zapytaj rodziców. Oni wiedzą na co zbiera. Pewnie jakiś tablet albo jakaś gra.

 

Nie ma co rozpieszczać bo teraz dzieciaki lepsze rzeczy dostają na komunie niż niektórzy na prezent ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam teraz stoję przed tym wyborem bo idę z dziewczyną na komunię (why not). Z tego co wiem to dają po kopercie chłopakowi. Owszem - hajs z komunii zawsze znika - ale jeżeli dzieciak jest ogarnięty to tego nie roztrwoni w chwilę 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dron za 300 - 400 PLN? Nie kupuj jednorazówek, kup coś porządnego => http://www.euro.com.pl/drony/dji-phantom-4.bhtml

 

To chyba żart z Twojej strony. Ludzie na wesela nie kupują takich drogich prezentów a ja mam na komunie kupić? Już nie wspomnę o tym, że nie jestem chrzestnym. Zamówiłem Syma X8W. Udało mi się znaleźć za trochę ponad 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunia: Rower / Quad / Dron / Telefon (jeśli jeszcze nie ma) np. z opłaconym abonamentem na 2 lata / Laptop (ew. Komputer do gier).

 

 


 

 

To chyba żart z Twojej strony. Ludzie na wesela nie kupują takich drogich prezentów a ja mam na komunie kupić? Już nie wspomnę o tym, że nie jestem chrzestnym. Zamówiłem Syma X8W. Udało mi się znaleźć za trochę ponad 300zł.

 

 

Jeśli jesteś chrzestnym to 300 zł to na dzisiejsze czasy słabo. Jeśli nie to jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dron dla dziecka to dobry pomysł.

Ostatnio dziecko sąsiada puszczało drona i wylądował na moim dachu i musieliśmy po niego wchodzić, żeby im go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dron dla dziecka to dobry pomysł.

Ostatnio dziecko sąsiada puszczało drona i wylądował na moim dachu i musieliśmy po niego wchodzić, żeby im go ściągnąć.

 

Nie musieliście ; >

 

----------------

 

Powerbanka pojemnościowego i dobrego można kupić, ew. jakieś akcesoria do telefonu : ) Nie wygląda to super pod względem wielkości prezentu, ale będzie pewność, że dziecko będzie z tego korzystało : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rolki albo wrotki? Ja swojej bratanicy dałem na komunie w zeszłym tygodniu i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Wg mnie hajs to najlepsze rozwiązanie, dziecko kupi sobie to, co samo będzie chciało - po prezentach typu rolki czy drony po kilku miesiącach już nie będzie śladu albo ochoty z nich korzystać a dodatkowo połowa gości będzie miała takie same prezenty :).

Nie jest powiedziane ,że taki "komunista" wyda od razu uzbierany hajs na głupoty, a może właśnie zbiera na coś droższego? a jeśli będzie już to większa suma to rodzice na pewno jakoś mu doradzą, dołożą albo ulokują przyszłościowo uzbieraną kwotę.

Ja pamiętam jak w połowie lat 90 uzbierałem na prawie całą Amige, oczywiście dzięki komunii :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Niee. Idź do decathlonu i chyba za 350-500zł są fajne zegarki sportowe z termometrem i barometrem. Będzie lepszy dla dzieciaka z bajerami taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu chrześniakowi kupiłem nowy telefon a dokładnie iphone 6s. Zdecydowanie panuje teraz moda na te telefony i praktycznie każde dziecko będzie się cieszyć z takiego prezentu. System operacyjny Apple przeznaczony dla urządzeń mobilnych cechuje się niezwykłą płynnością i stabilnością działania. Kompatybilność z systemami komputerów Mac zapewnia szybkość synchronizacji plików i danych. Charakterystyczny, przyjazny i prosty interfejs sprawia, że korzystanie z systemu iOS to prawdziwa przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×